Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Milena zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje naszej pomocy

Milena Fuchs jest otwartą, towarzyską dziewczyną. Niestety zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje naszej pomocy. 

Milena zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje naszej pomocywww.fundacjaiskierka.pl/podopieczni/milena-fuchs/
Milena Fuchs potrzebuje naszej pomocy

- Milena zachorowała w listopadzie 2023 roku. Pierwszymi objawami choroby było osłabienie, krwotoki z nosa, bóle głowy i zasinienie na całym ciele. Milena trafiła na Oddział Onkologii i Hematologii zabrzańskiego szpitala, gdzie postawiono diagnozę –ostra białaczka szpikowa priomiolicytowa. Aktualnie nastolatka jest w trakcie sterydo i chemioterapii.

Milena jest otwartą, towarzyską dziewczyną, zawsze jest uśmiechnięta, ma mocny charakter i łatwo się nie poddaje. W czasie pobytu w szpitalu bardzo tęskni za starszą siostrą i młodszym bratem. W wolny czasie lubi jeździć na rolkach i elektrycznej desce. Po szkole uczestniczy w kółkach artystycznych – plastycznych i muzycznym oraz chemicznym.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie Mileny w drodze do zdrowia. Mama dziewczyny musiała zrezygnować z pracy, żeby być z nią w trakcie leczenia szpitalnego. W tym miejscu zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta Mileny oraz podzielenia się 1,5% podatku w okresie rozliczeniowym. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy - czytamy na stronie www.fundacjaiskierka.pl/podopieczni/milena-fuchs/

Jak można pomóc?

Fundacja ISKIERKA

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

ING Bank Śląski nr konta:

72 1050 0099 6781 1000 1000 1329

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:

PL72 1050 0099 6781 1000 1000 1329

BIC (SWIFT): INGBPLPW

1,5% KRS 0000248546

cel szczegółowy: „Milena FUCHS“

źródło: 

www.fundacjaiskierka.pl/podopieczni/milena-fuchs/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].