Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Góralska kapela wystąpi w Jastrzębiu-Zdroju

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, miłośnicy tradycyjnej góralskiej muzyki będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie góralskiej kapeli.

Góralska kapela wystąpi w Jastrzębiu-ZdrojuUM Jastrzębie-Zdrój
W zeszłym roku w Parku Zdrojowym zagrał zespół "Hajduk"

- Od Bożego Narodzenia minęło już trochę czasu. Po świętach miejsce miało już kolejne kościelne święto – Trzech Króli. W Kościele uznawane jest ono za święto wieńczące okres bożonarodzeniowy. W naszym mieście wciąż czuć jednak świąteczną atmosferę - napisano w urzędniczym komunikacie, w którym poinformowano o wydarzeniu. Dodano, że klimat świąt będzie można poczuć także podczas miejskiego kolędowania.

Muzykowanie góralskiej kapeli odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 stycznia w jastrzębskim Parku Zdrojowym. Kolędy wykona kapela "Beskidzcy Zbóje". Początek wydarzenia o godz. 17:00. Wstęp wolny.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AnkaPiSlamka (46.204. * .94) 10.01.2024 10:30

POwiemy tak:
Kampania dziołchy z bunkra trwa w najlepsze

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 10.01.2024 09:53

Jaki kandydat do miana Europejskiej Stolicy Kultury, takie "gwiazdy".