Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przedszkole nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju po modernizacji za ponad 3,5 mln zł

15 stycznia Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju poinformował o zakończonej modernizacji Przedszkola Publicznego nr 4. Urzędnicy inwestycję określają jako nowoczesne i bezpieczne miejsce dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Przedszkole nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju po modernizacji za ponad 3,5 mln złUM Jastrzębie-Zdrój
Prace obejmowały termomodernizację, remont elewacji i dachu, a także wymianę instalacji

W ramach modernizacji przeprowadzono szereg prac, mających na celu nie tylko poprawę efektywności energetycznej budynku, ale także stworzenie nowoczesnego i bezpiecznego otoczenia dla dzieci. Rozbiórka, termomodernizacja, prace budowlane, oraz wymiana instalacji elektrycznych i sanitarnej to jedynie niektóre z elementów projektu. Piwnica, elewacja, i dach docieplone, a także przeprowadzono zabezpieczenie i usunięcie azbestowo-cementowych pokryć dachowych, przebudowę łazienek, i wymianę okien.

- Nowe Przedszkole Publiczne nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju to kolejny krok w kierunku modernizacji infrastruktury edukacyjnej i jako miasto kładziemy nacisk w rozwój oświaty. Inwestycje, które wpływają na komfort dzieci w szkołach i przedszkolach są niezwykle cenne - podsumowała wartość inwestycji Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła ponad 3,5 mln zł brutto, z czego ponad 600 tysięcy złotych pokryło dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekt o nazwie "Zwiększenie efektywności energetycznej w budynku PP4" został zrealizowany przez konsorcjum firm, na czele którego stała firma Ben - Bud z Żor.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].