Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

24-latka poważnie ranna w wypadku w pow. pszczyńskim [ZDJĘCIA]

Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W zdarzeniu poszkodowana została 24-latka, którą przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwójce dzieci, które znajdowały się w pojeździe nic się nie stało.

24-latka poważnie ranna w wypadku w pow. pszczyńskim [ZDJĘCIA]KPP Pszczyna
Na miejsce skierowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało mieszkankę powiatu pszczyńskiego do szpitala.

W poniedziałek (15.01.) przed 11:00 dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym na ulicy Zawadzkiego w miejscowości Rudołtowice. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, 24-letnia kierująca osobowym fordem w kierunku Pszczyny w pewnym momencie, na łuku drogi, utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia doznała poważnych obrażeń ciała.

- Na miejsce skierowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało mieszkankę powiatu pszczyńskiego do szpitala. W samochodzie znajdowało się także dwoje małych dzieci, którym na szczęście nic się nie stało - przekazuje oficer prasowa komendy sierż. szt. Jadwiga Śmietana.

Policja apeluje o rozsądek i rozwagę za kierownicą.

źr. KPP Pszczyna

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~3465@ (178.43. * .101) 17.01.2024 21:27

Taki wypadek nie nadaje się na żaden komentarz.
Pozdrawiam

~Tępa_dzida (46.134. * .80) 17.01.2024 13:01
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu