Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Od 10 lutego zmiana organizacji ruchu przy budowie "Karuzeli"

Jastrzębski magistrat informuje o zmianie organizacji ruchu na al. Jana Pawła II (przy budowie "Karuzeli").

Uwaga! Od 10 lutego zmiana organizacji ruchu przy budowie "Karuzeli"UM Jastrzębie-Zdrój
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

- W trakcie prowadzenia robót w drugim etapie zostanie wykonana rampa najazdowa w ciągu ul. Broniewskiego, by kierowcy mogli skorzystać z połowy wybudowanego ronda. Nastąpi zmiana organizacji ruchu. W strefie robót będą funkcjonowały osobne pasy ruchu do skrętów i jazdy na wprost. Wyboru kierunku jazdy należy dokonać zaraz za sygnalizatorem, a nie jak dotychczas – na skrzyżowaniu. Prosimy o ostrożność i obserwację nowych znaków, wskazujących kierunki ruchu - czytamy na stronie urzędu miasta.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Tim_Matoł (46.204. * .253) 11.02.2024 15:18

@Tim13
Mozesz to jeszcze przetłumaczyć "po polskiemu", co wybełkotałeś?

~Tim13 (46.204. * .150) 11.02.2024 11:35

Rondo wrocławska /opolska nigdy nie zostanie ukończone. Wiadukt na Bziu 1000letni remont. Skwerek na katowickiej może parking

~bbbb (89.72. * .41) 09.02.2024 15:17

Przysłowie mówi, że najpierw musi być gorzej aby później było lepiej. Przecież to logiczne, że gdy prowadzi się remont/przebudowę drogi to muszą być utrudnienia. Można mieć pretensje dlaczego kilka takich inwestycji naraz. Ale jak jest kasa to trzeba ją wykorzystać. Wszyscy psioczyli na budowę ronda na Podhalańskiej. Rondo otwarte i teraz mało kto wspomina o utrudnieniach. To samo ze światłami na Warszawskiej. Ile to było wrzasku. Światła stoją, wypadków jakby mniej w tym miejscu i również zapomniano o trudnościach. Niestety nic nie jest wieczne-drogi też. I od czasu do czasu trzeba je wyremontować, a nawet przebudować dostosowując do nowych sytuacji.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 09.02.2024 13:53

Znaczy się objazd objazdu, czy remont inwestycji?