Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jaka będzie pogoda w nadchodzących dniach? Spodziewajmy się deszczu [PROGNOZA POGODY]

Pogoda w tym tygodniu to kontynuacja aury z poprzednich dni. Przez Polskę przemieszczać się będzie front atmosferyczny, przynosząc opady deszczu. Z zachodu napłynie do nas powietrze polarne morskie – początkowo nieco chłodniejsze, w drugiej połowie tygodnia cieplejsze.

Jaka będzie pogoda w nadchodzących dniach? Spodziewajmy się deszczu [PROGNOZA POGODY]archiwum portalu Nowiny.pl
Pogoda w nadchodzących dniach będzie obfitować w opady deszczu i zachmurzenie.

Dziś (19.02) w całym kraju zachmurzenie duże z opadami deszczu, w północno-wschodniej części kraju także deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C na północnym wschodzie do 10°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, nad samym morzem miejscami dość silny, we wschodniej połowie kraju południowy i południowo-wschodni, w zachodniej zachodni i północno-zachodni.

We wtorek w dalszym ciągu podobny typ pogody. Deszcz ze śniegiem możliwy jedynie początkowo na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze od 4°C do 9°C, jedynie na północnym wschodzie około 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, silniejszy w rejonach podgórskich.

W środę opady deszczu, na Podhalu oraz Warmii i Mazurach możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C na północnym-wschodzie do 10°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w rejonach podgórskich i na wybrzeżu w porywach do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

W czwartek początkowo bez deszczu i zachmurzenie małe, ale w ciągu dnia chmur będzie przybywać, aż do wystąpienia opadów. Temperatura maksymalna od 6°C na północnym wschodzie do 13°C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, w centrum, na zachodzie i nad samym morzem w porywach do 60 km/h, południowy.

W piątek, sobotę i niedzielę okresami opady deszczu, w rejonie Zatoki Gdańskiej i na Podhalu także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 4°C na północy do 13°C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, w piątek w rejonach podgórskich Karpat porywy do 70 km/h, na ogół z kierunków południowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~LogicznyZryw (77.222. * .203) 19.02.2024 22:33
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jakas tam będzie