Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przygoda Bartosza w MasterChef Nastolatki trwa nadal

Bartosz Pastuszak, utalentowany uczeń klasy gastronomicznej w „Korfantym, nadal jest w grze w programie TVN MasterChef Nastolatki. Jastrzębianin na tyle dobrze radzi sobie z konkurencjami, że przechodzi do kolejnej rundy.

Przygoda Bartosza w MasterChef Nastolatki trwa nadal
Bartosz Pastuszak, uczeń ZS nr 2, przechodzi do kolejnego etapu programu MasterChef Nastolatki. Fot. TVN/ MasterChef Nastolatki

Przygoda Bartosza w MasterChef Nastolatki trwa nadal

Wymagania, jakie stawiane są przed młodymi kucharzami, z programu na program są coraz trudniejsze. Tym razem musieli poradzić sobie z wykonaniem zdrowego, energetycznego dania. Jurorką była Ewa Chodakowska, ekspertka w tej dziedzinie.

W tej konkurencji Bartosz postawił na łososia w panierce orzechowej z ryżem i sosem maślanym. Jego propozycja została oceniona dobrze, ale Bartek musiał zmierzyć się z kolejnym zadaniem, które zadecydowało o jego być albo nie być w programie. Dużym wyzwaniem był test smaku. Każdy ze sprawdzanych produktów został zatopiony w zamrożonej kostce. Zawodnicy musieli z zamkniętymi oczami zidentyfikować smak. Tutaj Bartosz był bezkonkurencyjny, co zapewniło mu awans do kolejnego odcinka programu.

Umiejętności młodych kucharzy ocenia jury w składzie: Michel Moran i Tomasz Jakubiak oraz Dorota Szelągowska. W programie pojawia się także znany Influencer - Michał "Rozkoszny" Korkosz, który pośredniczy między środowiskiem zawodników i mediami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].