Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA ABW w domu Michała Wosia. Poseł wydał oświadczenie

Służby przeszukały dom Michała Wosia w powiecie raciborskim. Działania prowadzone są na polecenie Prokuratury Krajowej, której rzecznik Anna Adamiak w rozmowie z Nowinami potwierdza, że czynności trwają. 

ABW w domu Michała Wosia. Poseł wydał oświadczenie
Dziennikarz Nowin był na miejscu. Widział, jak funkcjonariusze opuszczają dom Michała Wosia. Działania zakończyły się około 11.30.

Patryk Jaki o "Bodnarowcach"

We wtorek (26.03.) rano Patryk Jaki, polityk Suwerennej Polski poinfomował w mediach społecznościowych o wejściu służb do domów czterech polityków, w tym posła Michała Wosia z naszego okręgu wyborczego.

- Dziś rano na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, służby włamały się do domu Z. Ziobro. Wybijali szyby i niszczyli dom. (...) W tej samej sprawie rano Bodnarowcy weszli do domów posłów Wosia, Romanowskiego i Mateckiego.

Prokuratura Krajowa potwierdza, ale nie komentuje

Informację o prowadzeniu działań potwierdziła w rozmowie z Nowinami rzecznik Prokuratury Krajowej Anna Adamiak. Prokurator wyjaśniła jednak, że ze względu na to, że czynności są w trakcie, na razie sprawa nie będzie komentowana. Na 12.30 PK zapowiedziała briefing prasowy - relacja znajduje się w dalszej części tego artykułu.

Wcześniej Prokuratura Krajowa przekazała informację w serwisie X:

Na polecenie prokuratorów z zespołu śledczego ds. Funduszu Sprawiedliwości przeprowadzane są dziś przeszukania w różnych miejscach na terenie kraju. Czynności nadal trwają. Ich celem jest zabezpieczanie dowodów, w tym między innymi dokumentacji dotyczącej FS.

ABW w akcji

Komunikat w tej sprawie wydała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

- We wtorek (26.03.) na terenie całego kraju funkcjonariusze realizują czynności zatrzymania osób oraz przeszukania kilkudziesięciu miejsc zamieszkania osób fizycznych i siedzib podmiotów gospodarczych.

Zatrzymano cztery osoby

W mediach ogólnopolskich pojawiają się nieoficjalne informacje dot. zatrzymania czterech osób, to 3 urzędników i beneficjent Funduszu.

- Osoby zatrzymane zostaną przekazane do dyspozycji Prokuratury, która będzie podejmować decyzje co do zastosowania ewentualnych środków zapobiegawczych - dodaje ABW.


AKTUALIZACJA, 26.03.2024 r., 12.51

Śledztwo dotyczy nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości

- Śledztwo, które zostało wszczęte 19 lutego, bada nieprawidłowości w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Materiał dowodowy został zebrany dotąd w 99 tomach akt. - przekazał w czasie briefingu rzecznik Prokuratury Krajowej prokurator Przemysław Nowak.

Prokurator wyjaśnił, że w toku postępowania zachodziła konieczność uzyskania dodatkowego materiału, którego nie można uzyskać inaczej niż przez przeszukanie. Funkcjonariusze ABW dokonali przeszukań w 25 lokalizacjach i pomieszczeniach, w każdej tej czynności brał udział prokurator. Czynności były przeprowadzone w standardowym trybie procesowym, w obecności domownika lub osoby wskazanej.

- Przeszukania trwają, ich celem jest uzyskanie dodatkowego materiału dowodowego. Standardową rzeczą jest to, że osób, u których robi się przeszukanie, nie informuje się o tym wcześniej - dodał prokurator.

Prokurator potwierdził, że przeszukano m.in. dom posła Michała Wosia. W tym miejscu dodajmy, że poseł Michał Woś przez kilka lat nadzorował Fundusz Sprawiedliwości.

Zatrzymano cztery osoby

- Dziś zatrzymano 4 osoby: 3 urzędników z Ministerstwa Sprawiedliwości związanych z Funduszem Sprawiedliwości i jedną osobę, która jest beneficjentem Funduszu Sprawiedliwości. Te osoby będą doprowadzone do prokuratury, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty. O treści tych zarzutów poinformujemy prawdopodobnie jutro, żeby jako pierwsze dowiedziały się o nich osoby zatrzymane - przekazuje Prokuratura Krajowa i dodaje, że zatrzymani nie są politykami.

- To bardzo poważna sprawa o charakterze kryminalnym, ma charakter rozwojowy, nie wykluczamy dalszych zatrzymań

- podkreślił prokurator.

Co z immunitetem poselskim?

Politycy Suwerennej Polski podnoszą, że przeszukano miejsca zamieszkania posłów, choć są oni objęci immunitetem.

- Immunitet dotyczy osób, a nie pomieszczeń. Immunitet poselski nie chroni domu posła - jest przypisany osobie. Żadna z zatrzymanych osób nie była objęta immunitetem - podkreślono podczas briefingu prasowego Prokuratury Krajowej.


"Białoruskie standardy Bodnara i Tuska"

Próbowaliśmy skontaktować się z posłem Michałem Wosiem, jednak nie odebrał telefonu. W mediach społecznościowych opublikował dziś (o 10.28) znamienny wpis:

fot. FB Michał Woś

AKTUALIZACJA, 26.03.2024 r., 20.20

Wieczorem 26 marca poseł Michał Woś przesłał redakcji Nowin:

Oświadczenie  w związku z bezprawnymi działaniami Koalicji 13 grudnia, D. Tuska i A. Bodnara"

1. Dzisiejsze działania w moim domu, wykonane na zlecenie nielegalnie powołanej prokurator to pokazówka i prężenie muskuł przez D. Tuska wobec posła opozycji, które ma odwrócić uwagę od nieudolności PO w realizacji 100 „konkretów”.

2. Działania są celowo przeprowadzone chwilę przed wyborami samorządowymi, w których lokalny komitet - któremu patronuję - ma szansę na bardzo dobry wynik.

3. „Przeszukanie” dotyczyło dokumentów, które są w posiadaniu ministerstwa sprawiedliwości. Nie miałem i nie mam w domu żadnych dokumentów służbowych. W ramach przedmiotów mi odebranych prokuratura Bodnara odnosząc „wielki sukces” zabezpieczyła… nieużywany od lat stary laptop ze studiów.

4. Nie nadzoruję jakichkolwiek działań związanych z funduszem sprawiedliwość od 2018 r. Sprawa, która stała się pretekstem do dzisiejszych nielegalnych działań dotyczy dotacji z lat późniejszych – na organizację, która zgodnie z celami funduszu buduje ośrodek wsparcia dla pokrzywdzonych.

5. Za bezprawne działania i naruszenie immunitetu parlamentarnego winni odpowiedzą.

6. W wyborach samorządowych – bardzo każdego proszę – poprzyjcie świetnych kandydatów, niezależnie od działań rządu Tuska, który w ten sposób chce zniechęcić do głosowania na drużynę ludzi stąd, oddanych miastu i powiatowi.

7. Nie dam się zastraszyć. Nie pozwolę na zastraszanie mojej rodziny. Dalej z dumą będę reprezentował blisko 40 tysięcy osób, które oddały na mnie głos.

Ludzie

Michał Woś

Poseł na Sejm RP

83 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bobo1 (5.173. * .7) 03.04.2024 09:13

Do lewaka zmotoryzowanego przeczytaj wywiad z lewakiem wójtem który jednoznacznie stwierdził za za pisiorow było dużo lepiej niż za lewakow

~Jesteza (5.184. * .55) 03.04.2024 08:04

Jednemu faktowi nie zaprzeczycie te fundusze Woś przeznaczał dla ludzi. A wy tylko szczekacie.

~bobo1 (5.173. * .111) 30.03.2024 21:41
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Antywoś (45.151. * .182) 30.03.2024 18:55
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Wydojony fundusz sprawiedliwości to jedno. Na rozliczenie czeka jeszcze rozkradanie funduszu leśnego na cele wosio-wyborcze. Ile drzew trza było wyciąć żeby mógł się lansować. Wnet policzone będzie. Potrzebny będzie prokurator o mocnych nerwach.

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 30.03.2024 17:10
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

@ bobo1
Właśnie dokładnie na odwrót - tylko że pisowska propaganda mówiła i mówi dalej że za ich rządów było dobrze a nawet lepiej - TAK!!! - lepiej TYLKO DLA NICH! Nie dla gospodarki, nie dla obywateli (wyjątkiem były uprzywilejowane kasty - pisiorów i kleru. Tow. Gierek się w grobie przewraca - bo owszem narobił długów - ale zostawił sporo dobrego - budownictwo, drogi, przemysł (zrobiliśmy skok do przodu o jakieć 15-20 lat). A co zrobił pis? - NIC! pis narobił długów, a Polskę COFNĄŁ o 10-15 lat WE WSYSTKIM. Hasło pisu "Polska w ruinie" oddaje doskonale to, co po sobie zosatwili. Teraz wychodzą gów...a które zostawili po sobie (korupcja, nepotyzm, szantaże). Wyłącz tvRepublika, Trwam i RM, przestań czytać Sieci a włącz zdroworozsądkowe myślenie.

~magiera (104.28. * .103) 28.03.2024 15:48
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

DOBRZE , brać się za przekręty , nieważne z której strony i na jakim szczeblu. Każdy koleś na pasku tych zlodzieji powinien być rozliczony.

~pis (37.47. * .82) 28.03.2024 14:09
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Broni się jak żaba przed zaskrońcem WSTYD szastał kasą podatników na lewo i prawo i przyszedł kooooniec i dupa w kąt

~bobo1 (94.254. * .28) 28.03.2024 12:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Do lewaka patrola tonie PiS zostawił dziurę tylko koalica stanu wojennego zrobiła taka dziurę że twoje dzieci jej jeszcze nie splaca

~Ndndnsns (146.70. * .76) 28.03.2024 11:47
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 28.03.2024 10:41
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Do troli, prawaków. Pis po swoich nieudolnych rządach zostawił taką dziurę w budżecie że aby dojść do ładu potrzeba kilkanaście lat. PO potrzebowała 8 lat by posprzątać po tylko 2 latach skróconych rządów pisu. Kiedy byliśmy na plusie, pis w wyniku kłamliwej, oszczerczej propagandy wyborczej przejął władzę i zaczeło się ROZKRADANIE tego co PO pracowicie oszczędzała (logicznie biorąc teraz KO będzie potrzebować 32 lat na posprzątanie pisowskiej stajni Augiasza). Ponadto pis zostawił tyle puszek Pandory że żaden rząd nie jest w stanie w ciągu 100 dni tego ogarnąć. Wszelkie pożary trzeba gasić stopniowo i ten rząd to robi, a nie można wszystkiego robić naraz żeby nie wychodziły buble prawne (co pis robił doskonale). Przy okazji trzeba rozliczać i odzyskać choć część zrabowanej, zmarnowanej kasy (pis czepiał się zegarka za 15 tys - a sami nie potrafili wykazać domu za 2 miliony).

~Nie_cierpie_trolli (85.118. * .171) 28.03.2024 07:20
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~bobo1 (5.173. * .157) 28.03.2024 06:50
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Znowu afera w koalicji prokuratorzy na maila ci sami co w aferze simens strase takie nastały czasy MŚ ukraainiec z pochodzenia publicznie popierający mordowanie Polaków na ukranie prokuratorzy i sędziowie na telefon czy maila

~op (91.192. * .86) 27.03.2024 22:51
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

~Poliezny - nikt w nic nie uwierzyl.Po prostu poszli ,bo byla darmowa pizza

~Poliezny (188.137. * .10) 27.03.2024 21:30
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Do_Trola. Bardzo dobrze napisałeś, że doskonale wiedzieliście, że kampania KO to jedno oszustwo. Lecz byli wyborcy, którzy uwierzyli , lub po prostu dali się nabrać. Dlatego znowu przywracacie 8 gwiazdek, żeby skonsolidowac beton. Gratuluję.

~Do_trolla (185.232. * .18) 27.03.2024 18:38
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

bobo1 (5.173. * .157)
po pierwsze nie głosowałeś na Tuska więc nie masz prawa czegokolwiek wymagać!
po drugie inteligentni ludzie głosujący na KO wiedzieli,że w 100 dni nikt nie jest w stanie spełnić 100 obietnic (chyba,że tacy jak ty dali się nabrać)
po trzecie idz do roboty aby zarobić te 60 000,których pewnie w życiu na oczy nie widziałeś
a po czwarte trollem też jesteś żadnym!

Konsument 27.03.2024 17:29
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Nareszcie zajęto się korupcją pis-owską ! Dosyć przekrętów p.Woś !

~Zafri (46.134. * .243) 27.03.2024 16:21
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Każdy rządzi jak potrafi.

~bobo1 (5.173. * .157) 27.03.2024 15:55
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Do lewaka poniżej mi to wisi ilu zamkną pisiorow dla mnie jest wazne kiedy będzie 60000 k bez podatku,paliwo po 5,19, akademik za 1 zł, czy dopłata do wynajmu mieszkania i resztę obietnic jedne wielkie kłamstwo naczelnego kłamcy RP

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 27.03.2024 14:44
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Właśnie się potwierdziło, że Ziobro leczył się za granicą - czemu nie w PL? - aha! - jak się zrujnowało służbę zdrowia... Jego stać ale milionów Polaków już nie...
@ bobo1
Właśnie wraca karma dla prawaków...

~bobo1 (5.173. * .91) 27.03.2024 14:10
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Do lewaków karma wróci juz nie dlugo

~Ryl (46.134. * .187) 27.03.2024 13:32
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

~wolnosć20 (85.14. * .21)
Za chwilę będziesz inaczej piszczał, nie bój nic. Miłego dnia życzę

~Doniżejj (5.184. * .74) 27.03.2024 13:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Karma wraca

~batog (46.134. * .100) 27.03.2024 12:29
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Tak wygląda demokracja. Żenujące, że zwolennicy 8 gwiazdek mają ubaw. Pamiętajcie jak się wahadło odwróci a się odwróci to będą korzystać z waszych metod.
.

~op (91.192. * .86) 27.03.2024 12:14
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

rozumiem ze teraz gospodynie musza oddac te sztucce,a remizy panstwo zlicytuje zeby odzyskac pieniadze

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 27.03.2024 10:49
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

2/2 Teraz zaczyna się typowa spychologia zapowiedziana przez "cudownie uzdrowionego" ZZ, który miał siłę (współpracownicy, pisowcy krzyczą że: "to Białoruś!" - czyżby stamtąd przyjechał?) "przyjechać z daleka" i na konferencji ogłosić: "JA NICZEGO NIE PODPISYWAŁEM, WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIALI I PODPISYWALI MOI WSPÓŁPRACOWNICY" a współpracownicy będą zwalali na swoich podwładnych oraz na przełożonych (bo ci z góry nam kazali). Czego się pisowcy dotknęli to spartolili: armia - leży (ale na mobilne ołtarze to jakimś cudem kasa się znalazła), służba zdrowia - leży (kasa przeznaczona na onkologię zasilała reżimową tvpis), budownictwo - leży (a pozwolili na patodeweloperki i mikroapartamenty), drogi - TYLKO dokończyli budowy zaczęte za PO i szumnie ogłosili że TO DZIĘKI NIM zbudowano (tak - zbudowali kilka dróg - głównie pod dojazdy dla prominentnych pisowców), polskie auto elektryczne - miało być czysto polskie, a wychodzi niekorzystna umowa z Chińczykami gdzie będzie MONTOWNIA, polityka zagraniczna - leży (pis nas wpychał w łapy Kremla), finanse - ruina, gospodarka - na skraju upadku (tylko przez ostatnie 3 lata UPADŁO 200 TYSIĘCY małych i średnich firm), inwestorzy uciekają z Polski, ludzie bez wiedzy, wykształcenia, kompetencji posadzeni na stołkach w radach nadzorczych, zarządach (biorą kupę kasy). Pisowskie hasło "Polska w ruinie" pasuje do nich jak ulał - bo to zostawili.

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 27.03.2024 10:39
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

@ Krytyk1
1/2 Szkoda że obecny rząd nie zrobili tego wcześniej (najlepiej zaraz po wyborach). Tu chodzi o PILNE zabezpieczenie dowodów - bo jest pewne że będzie mataczenie, niszczenie dowodów - część już na pewno zniszczyli. Zobacz (przypomnij sobie) co się działo po przegranych przez pis wyborach - mobilne niszczarki na ciężarówkach pod ministerstwami mieliły tony dokumentów, niszczyły tysiące dysków, pendrajwów, płyt cd (organizowano zakupy i błyskawiczne przetargi na zakup niszczarek wysokiej klasy bezpieczeństwa) - i to we wszystkich siedzibach, biurach poselskich pis.

~Wald (193.43. * .140) 27.03.2024 10:26
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

W hotelu poselskim trwają czynności prowadzone przez służby. Szef Kancelarii Sejmu Jacek Cichocki poinformował, że przeszukiwany jest pokój posła Michała Wosia. Przeszukanie jest prowadzone w obecności polityka.

~robi (84.234. * .218) 27.03.2024 10:20
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

~bbbb -- ty to wiesz i rozumiesz - ja to wiem i rozumiem, ale zwolennicy władzy ludu tego nie wiedzą i nie rozumieją - oni swoją wiedzę czerpią z "republiki" - radzieckiej.

~bbbb (89.72. * .92) 27.03.2024 10:15
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Panom Wosiom, Ziobrom i im podobnym chciałbym zadać proste pytanie. Co wspólnego z poszkodowanymi przestępstwami maja garnki dla koła gospodyń? Nie twierdzę, że tym paniom wspomniane naczynia nie przydadzą, ale w jakim stopni są pokrzywdzone przestępstwem? No chyba, że małżonkowie tych pań znęcają się nad nimi. Albo w jakim stopniu został pokrzywdzony przestępstwem gość, który odganiał złe demony salcesonem?

121210416 27.03.2024 09:45
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Już te oświadczenia zaczynają być śmieszne.Wszystko nie prawidłowo ,nie legalnie itd.To "Oni "robili wszystko legalnie nawet kradli legalnie,mieli przyzwolenie,myśleli że są nietykalni.Wreszcie się dowiedzą jak smakuje prowiant w odosobnieniu oczywiście legalnie.

~wtf (216.183. * .83) 27.03.2024 09:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Poseł może conajwyżej oświadczyć się swojemu Ficie, a wydać szefa.
Koniec komunikatu.

~Skarbnik (79.184. * .70) 27.03.2024 09:08

CBŚ ... Coraz Bliżej Święta

Objektywny 27.03.2024 09:04
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~robi (84.234. * .218) 27.03.2024 08:29
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Motto PiS "Niewinni nie mają się czego bać". popieram

~wolnosć20 (85.14. * .21) 27.03.2024 07:35
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

PT- widzę że zostały opisane przez ciebie wszystkie poczynania PISU jak dobrze że już po nich teraz będzie tylko lepiej.

~Wald (193.43. * .140) 27.03.2024 07:25
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Skład Rady Nadzorczej IX kadencji:Aleksandra Burczyk – Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Paweł Jeleń – Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej

Michał Fita – Sekretarz Rady Nadzorczej

Mariusz Kotynia – Członek Rady Nadzorczej

Łukasz Brzózka – Członek Rady Nadzorczej

Szymon Klimczak – Członek Rady Nadzorczej

~Skarbnik (79.184. * .70) 27.03.2024 06:41
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Ziobro wczoraj na konferencji powiedział wyrażnie .JA NICZEGO NIE PODPISYWAŁEM , WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIALI I PODPISYWALI MOI WSPÓŁPRACOWNICY .
Czy współpracownicy słyszeli ? To wy teraz będziecie odpowiadać za swoje czyny , pewnie nie tego się spodziewaliście .Szef umywa ręce i teraz blady strach padł na was

~Krytyk1 (91.94. * .116) 27.03.2024 06:36
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Przypomnijcie sobie, jak prokuratura zachowała się w 2017 r. przypadku posła Stanisława Gawłowskiego. Czekała z przeszukaniem domu w Koszalinie do czasu przybycia posła. Wcześniej poseł powiadomił prokuraturę, że w domu nędzie obecny dopiero po świętach Bożego Narodzenia i nie może wskazać nikogo, kto mógłby asystować w jego zastępstwie podczas przeszukania. Żadna służba państwowa nie włamywała się do jego domu.

~yebacKO (37.47. * .207) 27.03.2024 00:21
oceniono 2 razy
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 26.03.2024 23:46
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

@ Aston23 (i innych pisowskich klakierów i troli)
Jakich obywateli? Tych wszystkich "krystalicznie czystych" pisowców? Którzy w pocie czoła pracowali aby IM (i ich rodzinom) było lepiej? Którym zdarzały się "drobne" pomyłki?: 70 milionów na nielegalne wybory, afery: SKOK, GETBACK, PCK, wizowa, wadliwe (niesprawne i niekompletne) respiratory za 135 mln, dotowanie TVPIS - 2 miliady rocznie, dotowanie kleru, Rydzyka, wybudowanie fabryki maseczek (która wyprodukowała ZERO sztuk), okradanie Polaków z oszczędności (inflacja 20 procent a lokaty 0,01%, komisja Smoleńska.
NIE!!! Przestępców! - tego samego pokroju jak Wąsika i Kamińskiego. Pisowcy to jedna wielka mafia - Pegasusem podsłuchiwiali nawet siebie. Czekamy na przeszukanie domu na Żoliborzu i budynku przy Nowogrodzkiej (i innych "prominentnych").