Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pogoda na świąteczny weekend. Będzie ciepło i słonecznie, ale i wietrznie [PROGNOZA POGODY]

Zapowiada się bardzo ciekawa Wielkanoc. Będzie bardzo ciepło i słonecznie, ale miejscami spadnie deszcz, zaś niektóre miejsca nawiedzą burze. Na południu we znaki może się dać silny wiatr, przed którym ostrzegają synoptycy.

Pogoda na świąteczny weekend. Będzie ciepło i słonecznie, ale i wietrznie [PROGNOZA POGODY]Pvproductions/Freepik.com
Świąteczne dni zapowiadają się w iście wiosenno-letnim klimacie.

Wielkanocny weekend będzie ciepły i pogodny, miejscami możliwy przelotny deszcz – w piątek na północy, a w niedzielę i poniedziałek również na zachodzie. Bez opadów tylko wschodnia część kraju. Synoptycy przestrzegają przed chwilowymi dość silnym i porywistym wiatrem, szczególnie na południu.

Piątek (29.03)

W naszym regionie zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami, zwłaszcza na zachodzie regionu, duże i tam możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 55 km/h.

Sobota (30.03)

Słonecznie. Temperatura maksymalna od 20°C do 25°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 65 km/h, południowy.

Wielkanoc (31.03)

W naszym regionie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 18°C do 21°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, na południu województwa śląskiego w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni.

Poniedziałek Wielkanocny (1.04)

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 19°C do 23°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i południowy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].