Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Frekwencja wyborcza nie powala. W Jastrzębiu 12,86 proc. Był też incydent w ciszy wyborczej

Frekwencja wyborcza w drugiej turze wyborów prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój na godzinę 12.00 wyniosła 12,86 proc. 

Frekwencja wyborcza nie powala. W Jastrzębiu 12,86 proc. Był też incydent w ciszy wyborczej
Frekwencja wyborcza do godz. 12.00 w Jastrzębiu-Zdroju wyniosła 12,86 proc.

Frekwencja wyborcza nie powala. W Jastrzębiu 12,86 proc. Był też incydent w ciszy wyborczej

Frekwencja wyborcza w Jastrzębiu-Zdroju jest tylko niewiele niższa, niż średnia ogólnopolska. Przypomnijmy, że według PKW na godzinę 12.00 z prawa do głosowania skorzystało 12,93 proc. uprawnionych (w gminach i miastach, gdzie odbywa się druga tura wyborów). 

Przypomnijmy, że lokale wyborcze, także w Jastrzębiu-Zdroju będą otwarte do godz. 21.00. 

Według informacji, które uzyskaliśmy od jednego z komitetów wyborczych, miało dojść w Jastrzębiu do naruszenia ciszy wyborczej, a być może także prowokacji. Baner wyborczy jednego z komitetów został skradziony, a niedługo później pojawił się w innym miejscu - powieszony tak, aby zasłaniać baner konkurencyjnego komitetu. Sprawa została zgłoszona na policję. W uwagi na ciszę wyborczą nie podajemy, czyj baner skradziono. 

Policjanci interweniowali w związku ze skradzionym banerem wyborczym. Zdjęcie nadesłane

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~7777777 (87.239. * .254) 21.04.2024 21:51

Juz sa znane wyniki we wrocławiu, kielcach ale Jastrzebiua nikt nie potrafi policzyc , Jastrzebie to miasto jest jakies uposledzone !

~jastrzebianin (178.43. * .248) 21.04.2024 21:41

Juz po ciszy...wiec p. Aniu dziekujemy i żegnamy

~Grzech (91.204. * .136) 21.04.2024 21:37

Ten portal to tragedia nawet media krajowe znają frekwencję w naszym mieście

~ghfjgfjh (87.239. * .254) 21.04.2024 21:22

na 18 frekwencji juz nikt nie podał co za glupie miasto !