Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwa zbiórka pieniędzy na pomoc dla Ryśka Stańka - byłego piłkarza Odry Wodzisław

Ryszard Staniek rozpoczął karierę piłkarską w Cukrowniku Chybie oraz Odrze Wodzisław Śląski. Później grał m.in. w Górniku Zabrze, CA Osasunie, Legii Warszawie oraz Górniku Jastrzębie.

Trwa zbiórka pieniędzy na pomoc dla Ryśka Stańka - byłego piłkarza Odry Wodzisławzrzutka.pl
Ryszard Staniek rozegrał 208 spotkań w ekstraklasie. Jest zdobywcą Pucharu Polski i Superpucharu Polski, a także srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.

W zeszłym roku Ryszard Staniek doznał udaru mózgu. Stracił wzrok w jednym oku, drugim okiem widzi coraz gorzej. Nie ma czucia w obu nogach powyżej kostek. Wymaga intensywnej rehabilitacji. Pieniądze są potrzebne również na remont domu i obejścia, tak aby przystosować go do opieki nad osobą niepełnosprawną.

- Rysiek wymaga rehabilitacji i leczenia. Nie ma samochodu. Marzeniem Jego jest posiadanie wyższego i wygodnego samochodu, aby mógł bezpiecznie jeździć na zabiegi. Bardzo proszę, jeżeli mogliby Państwo wesprzeć nas finansowo bylibyśmy bardzo wdzięczni. Ryszard jest osobą o dobrym sercu, zawsze wspierał i pomagał ludziom w potrzebie. Jestem pełna wiary i nadziei, że teraz też dobro w jego kierunku powróci - czytamy w opisie zbiórki, którą w serwisie zrzutka.pl założyła Julita Staniek.

Więcej informacji na temat zbiórki:

https://zrzutka.pl/tev7nt

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Komandos1976 (5.184. * .135) 21.05.2024 21:49

Pochodzi z Chybia !!!

~Medalista (83.7. * .209) 20.05.2024 08:20

Medalistom...

~TuskBenzyna5zł (46.204. * .77) 18.05.2024 12:37
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~PolskaPObylejakośćWszędzie (87.207. * .75) 18.05.2024 08:59
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Covid (89.64. * .26) 17.05.2024 23:31
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Jorgi76 (31.0. * .53) 17.05.2024 22:04

Zebrzydowice są w powiecie cieszyńskim.

~Kxkdkd (87.239. * .254) 17.05.2024 21:40
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Powinny go wspierać kluby w których grał!