Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gra zespołowa. Katarzyna Stachowicz w cyklu 20 rozmów na 20-lecie Polski w UE

Posłanka, radna wojewódzka i menedżerka mówi Nowinom jak ważna w wyborach europejskich będzie frekwencja. Czy podobnie jak w październikowych wyborach parlamentarnych o wyniku zdecydują młodzi ludzie?

Gra zespołowa. Katarzyna Stachowicz w cyklu 20 rozmów na 20-lecie Polski w UE

Katarzyna Stachowicz ceni sobie kontakt z młodzieżą, włącza ją w swoje liczne inicjatywy. Posłanka podkreśla, że stawką w czerwcowym wyborze jest bezpieczeństwo Europy, ale nie zapomina o kwestiach klimatycznych. Katarzyna Stachowicz dysponuje wartościowym kapitałem społecznym bo w samorządowych wyborach do Sejmiku miała rekordowy wynik na Śląsku. W Brukseli już zaznaczyła swoją obecność pracując z europosłem Janem Olbrychtem nad standaryzacją unijną w zakresie leczenia onkologicznego.


Sfinansowano ze środków budżetu Województwa Śląskiego

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kuuuba (46.204. * .35) 12.06.2024 19:55

Przed chwilą uslyszalem w TV wypowiedz faceta ktory policzyl ze na PIS do UE glosowalo o 700 000 tys mniej ludzi niz na wybory parlamentarne i tak sie zastanawiam przypominajac Ci co kiedys Tobie tlumaczylem ,- to gdzie Ci wszyscy co od PISu dostawali pieniadze ,czy to na dzieci ,czy ja zasilki . Czyzby zobaczywszy jaką PIS wywołał inflacje stwierdzili ze to jest g....warte co dostali i olali PIS ,no gdzie Oni ?! ,bo robotnicy- PIS napewno olali o czym wiem z rozmów z kolegami co jeszcze pracuja.Oni nie chcą robić na czyjes rozdawnictwo. .No i tak sie kończy rozdawanie nie swojego .Kiedys wygrywl PIS bo nie rozdawal ,teraz przegral bo aby rozdawać innym -kradł robotnikom ,wiec okradani ich olali...

~perfektmen (89.79. * .229) 31.05.2024 12:15

"- Schowajcie zegarki i biżuterię - apeluje główna prokurator Paryża przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi. Francja zwróciła się także do państw sojuszniczych o pomoc wojska i policji."
Europa pierwszej prędkości hahahahaha

Oberwator_R 31.05.2024 10:17

Kolejny magiel umysłowy dla lemingów.

~artystka16 (46.204. * .220) 31.05.2024 10:09

Do roboty a nie czcze frazesy cisnąć i brać za to kupę pieniędzy od podatników