22°19°
13 sierpnia 2013

Wygrana z Pszowem. Hat-trick Gorzały

10 sierpnia GKS 1962 Jastrzębie zainaugurowali sezon meczem z Górnikiem Pszów. Jastrzębianie wygrali 6:2. Trzy gole w tym meczu zaliczył Kamil Gorzała.

Już w 9. minucie po faulu na Tomaszu Kocerbie, drużyna z Pszowa musiała grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę dostał Marcin Staszewski. Kwadrans później wynik meczu otworzył Kamil Gorzała. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dla Jastrzębia strzelił Kamil Jadach.

Druga połowa należała do zawodników Grzegorza Łukasika. Najpierw dwie bramki strzelił Patryk Dudziński, a później w 75. i 77. minucie kolejne dwie dołożył Kamil Gorzała.

Górnik Pszów - GKS 1962 Jastrzębie 2:6 (0:2)
0:1 Kamil Gorzała '25
0:2 Kamil Jadach '39
0:3 Patryk Dudziński '55
0:4 Patryk Dudziński '63
1:4 Artur Sobala '70
2:4 Artur Sobala '73
2:5 Kamil Gorzała '75