Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
26 lipca 2017

Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem

  • Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem
  • Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem
Więcej zdjęć:
fot. JastrzebieOnline.pl

Do zdarzenia doszło w nocy, z niedzieli na poniedziałek w Żorach. Policjant z jastrzębskiego wydziału prewencji, w czasie wolnym od służby, usłyszał hałas dobiegający z parkingu przy swoim bloku. Stróż prawa wyszedł na balkon z mieszkania i zauważył mężczyznę, który łopatą wybija szybę i przebija opony w volkswagenie sharanie. 

- Policjant natychmiast pobiegł na parking i ruszył w pościg za sprawcą tego zniszczenia, jednocześnie powiadomił o wszystkim oficera dyżurnego żorskiej komendy. Następnie wsiadł w swój samochód i już po chwili na Osiedlu Sikorskiego zatrzymał agresywnego mężczyznę. Okazało się, że 35-latek był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przekazany żorskim mundurowym. Powodem agresji mężczyzny był konflikt trwający pomiędzy nim, a właścicielem pojazdu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

KMP podkreśla, że to już kolejny przypadek, kiedy jastrzębscy policjanci reagują, wykazując wyjątkowe zaangażowanie w walkę z bezprawiem. Zdarzenia z ostatnich tygodni dowodzą po raz kolejny o tym, że stróżem prawa się jest, a nie bywa. Oddanie i wierność służbie, również po jej zakończeniu, to natomiast wyraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania ze strony policjantów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość27.07.2017 8:16

Czyli wkrótce przeniosą go do innego miasta, takich ambitnychh nam nie potrzeba.

Gość26.07.2017 18:51

Hmmm..no co o tym powiedziedziec....niewiem....ale npewno hwalic postawe.

Piotr26.07.2017 14:49

Bardzo dobre zachowanie Policjanta. Zawód Policjanta to rodzaj powołania. Choć bywają tacy, którzy są policjantami bo lubią poczucie władzy. Ale to dotyczy wielu zawodów. Nawet salowa w szpitalu sprzątająca sale lubi rządzić i strofować chorych.

j26.07.2017 14:42

Trudno,aby nie reagowali. Ten policjant na pewno pomyślał,czy to nie jego samochód ktoś wali,ale widząc,ze nie to już z racji tego,ze jest policjantem, to powinno się zareagować.

Gość26.07.2017 14:34

Ja mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju a pracuję w Żorach !!!

Gość26.07.2017 13:07

Podaj 2 nazwisk policjantów mieszkających w Jastrzębiu a pracujących w Żorach?
Podaj 5 nazwisk policjantów mieszkających w Żorach a pracujących w Jastrzębiu? O będzie ich więcej.

Od dłuższego już czasu naszych mieszkańców nie przyjmują w okolicznych miastach do pracy - dbają o swoich a Jastrzębie bierze wszystkich tylko nie jastrzębian.
Wystarczy popatrzeć na tablice rejestracyjne pod zakładami pracy i budynkami publicznymi typu WSS2, PUP, UM szkoły i inne.

Gość26.07.2017 12:14

Do Gość z godz. 11:29 co tak głupio krzanisz , a Jastrzębianie nie pracują w Żorach ?

Pokaż wszystkie opinie (8)