Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 lipca 2017

Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem

  • Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem
  • Niszczył łopatą samochód. Teraz stanie przed sądem
Więcej zdjęć:
fot. JastrzebieOnline.pl

Do zdarzenia doszło w nocy, z niedzieli na poniedziałek w Żorach. Policjant z jastrzębskiego wydziału prewencji, w czasie wolnym od służby, usłyszał hałas dobiegający z parkingu przy swoim bloku. Stróż prawa wyszedł na balkon z mieszkania i zauważył mężczyznę, który łopatą wybija szybę i przebija opony w volkswagenie sharanie. 

- Policjant natychmiast pobiegł na parking i ruszył w pościg za sprawcą tego zniszczenia, jednocześnie powiadomił o wszystkim oficera dyżurnego żorskiej komendy. Następnie wsiadł w swój samochód i już po chwili na Osiedlu Sikorskiego zatrzymał agresywnego mężczyznę. Okazało się, że 35-latek był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przekazany żorskim mundurowym. Powodem agresji mężczyzny był konflikt trwający pomiędzy nim, a właścicielem pojazdu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

KMP podkreśla, że to już kolejny przypadek, kiedy jastrzębscy policjanci reagują, wykazując wyjątkowe zaangażowanie w walkę z bezprawiem. Zdarzenia z ostatnich tygodni dowodzą po raz kolejny o tym, że stróżem prawa się jest, a nie bywa. Oddanie i wierność służbie, również po jej zakończeniu, to natomiast wyraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania ze strony policjantów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość27.07.2017 8:16

Czyli wkrótce przeniosą go do innego miasta, takich ambitnychh nam nie potrzeba.

Gość26.07.2017 18:51

Hmmm..no co o tym powiedziedziec....niewiem....ale npewno hwalic postawe.

Piotr26.07.2017 14:49

Bardzo dobre zachowanie Policjanta. Zawód Policjanta to rodzaj powołania. Choć bywają tacy, którzy są policjantami bo lubią poczucie władzy. Ale to dotyczy wielu zawodów. Nawet salowa w szpitalu sprzątająca sale lubi rządzić i strofować chorych.

j26.07.2017 14:42

Trudno,aby nie reagowali. Ten policjant na pewno pomyślał,czy to nie jego samochód ktoś wali,ale widząc,ze nie to już z racji tego,ze jest policjantem, to powinno się zareagować.

Gość26.07.2017 14:34

Ja mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju a pracuję w Żorach !!!

Gość26.07.2017 13:07

Podaj 2 nazwisk policjantów mieszkających w Jastrzębiu a pracujących w Żorach?
Podaj 5 nazwisk policjantów mieszkających w Żorach a pracujących w Jastrzębiu? O będzie ich więcej.

Od dłuższego już czasu naszych mieszkańców nie przyjmują w okolicznych miastach do pracy - dbają o swoich a Jastrzębie bierze wszystkich tylko nie jastrzębian.
Wystarczy popatrzeć na tablice rejestracyjne pod zakładami pracy i budynkami publicznymi typu WSS2, PUP, UM szkoły i inne.

Gość26.07.2017 12:14

Do Gość z godz. 11:29 co tak głupio krzanisz , a Jastrzębianie nie pracują w Żorach ?

Pokaż wszystkie opinie (8)