Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 sierpnia 2017

21-latek jechał bez prawa jazdy. Auto odholowano na policyjny parking

21-latek jechał bez prawa jazdy. Auto odholowano na policyjny parking
fot. KMP Jastrzębie

W czasie przeprowadzanej kontroli drogowej okazało się, że 21-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem.  Samochód odholowano na parking. A młodemu człowiekowi grozi wysoka grzywna. 

21-latek został zatrzymany do kontroli w poniedziałek, po godzinie 16.00. W trakcie wykonywanych, na ulicy Ranoszka, czynności okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

- Jak wykazały policyjne bazy danych, mieszkaniec powiatu wodzisławskiego nigdy nie miał uprawnień do kierowania, a ponadto był już wcześniej karany za kierowanie pojazdem bez uprawnień. W związku z wykroczeniem, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Volkswagen, którym jechał nieodpowiedzialny 21-latek został odholowany na strzeżony parking. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
kolejny żart prawa23.08.2017 14:29

Na parking powinien być odholowany ten kierowca. Lina na szyję, drugi koniec zaczepiony i zderzak lub hak samochodu i jazda. Jeśli udało by mu się przeżyć biegnąc 60 km/godzinę, wtedy mandat i 1000 godzin pracy , której nikt nie chce się podjąć. A tak, trzeba go będzie dopaść.

Leszek23.08.2017 9:18

SWD sam wiele razy widziałem jak w Gorzyczkach matka dawała samochód dziecku do prowadzenia.

Leszek23.08.2017 9:12

Tylko grzywna ???

ed23.08.2017 8:53

swd

koko23.08.2017 8:09

500 zł i 80 zł koszty sądowe.

Sędzia pokoju23.08.2017 7:22

Jaka grzywna !!!! a przy........... ze 3 lata odsiadki będzie miał czas na przemyślenia , czekacie aż kogoś zabije na ulicy.