Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
24 sierpnia 2017

Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie

Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie
fot. Magdalena Schmidt

Mieszkańcy Jastrzębia mają różne talenty. Krzysztof Schmidt  zdobył wraz z zespołem Żywiec Air Team złoty medal w drużynowych mistrzostwach Polski. W klasyfikacji indywidualnej zajął czwarta pozycję. 

Krzysztof Schmidt nie tylko został mistrzem Polski w paralotniarstwie, wraz z drużyną Żywiec Air Team, lecz także uplasował się na czwartej, wysokiej lokacie w klasyfikacji indywidualnej. Zawody odbyły się w Serbii, w rejonie masywu Kopaonik na granicy z Kosowem. PMP 2017 rozgrywane były w formule Polish-Serbian Open w terminie 14-19 sierpnia 2017r.

- Wracam do Polski z Drużynowym Złotem. Po zaciętej rywalizacji udało się nieco zamieszać w klasyfikacji teamów. Dziękuję chłopakom z Żywiec Air Team za zaufanie. W klasyfikacji generalnej zająłem, najlepsze z możliwych, 4 miejsce. Niesamowita, pełna emocji walka z Mariuszem o podium. Gratuluję wszystkim pilotom. Bardzo dobrze spisaliśmy się na nieznanym nam terenie! - pisał na swoim profilu FB.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Kamil Glik jedzie na mundial! Kamil Glik jedzie na mundial!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Spokojny29.08.2017 12:53

Świetna wiadomość. Tylko się cieszyć, że mamy paralotniarza swojego, który ma osiągnięcia sportowe. On, i inni sportowcy z Jastrzębia pokazują światu, że takie miasto jak Jastrzębie istnieje. Gdyby tak jeszcze pogonić przygłupów a tych, których da się nauczyć kultury choćby dotkliwymi karami.

szakal26.08.2017 10:25

zazdroszczę widoków pozdrowionko

art25.08.2017 13:36

piękny sport, piękna radość :) gratulacje