Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 sierpnia 2017

Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie

Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie
fot. Magdalena Schmidt

Mieszkańcy Jastrzębia mają różne talenty. Krzysztof Schmidt  zdobył wraz z zespołem Żywiec Air Team złoty medal w drużynowych mistrzostwach Polski. W klasyfikacji indywidualnej zajął czwarta pozycję. 

Krzysztof Schmidt nie tylko został mistrzem Polski w paralotniarstwie, wraz z drużyną Żywiec Air Team, lecz także uplasował się na czwartej, wysokiej lokacie w klasyfikacji indywidualnej. Zawody odbyły się w Serbii, w rejonie masywu Kopaonik na granicy z Kosowem. PMP 2017 rozgrywane były w formule Polish-Serbian Open w terminie 14-19 sierpnia 2017r.

- Wracam do Polski z Drużynowym Złotem. Po zaciętej rywalizacji udało się nieco zamieszać w klasyfikacji teamów. Dziękuję chłopakom z Żywiec Air Team za zaufanie. W klasyfikacji generalnej zająłem, najlepsze z możliwych, 4 miejsce. Niesamowita, pełna emocji walka z Mariuszem o podium. Gratuluję wszystkim pilotom. Bardzo dobrze spisaliśmy się na nieznanym nam terenie! - pisał na swoim profilu FB.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Spokojny29.08.2017 12:53

Świetna wiadomość. Tylko się cieszyć, że mamy paralotniarza swojego, który ma osiągnięcia sportowe. On, i inni sportowcy z Jastrzębia pokazują światu, że takie miasto jak Jastrzębie istnieje. Gdyby tak jeszcze pogonić przygłupów a tych, których da się nauczyć kultury choćby dotkliwymi karami.

szakal26.08.2017 10:25

zazdroszczę widoków pozdrowionko

art25.08.2017 13:36

piękny sport, piękna radość :) gratulacje