Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
EkoOkna
28 sierpnia 2017

Dachowanie samochodów - poszkodowana w szpitalu, a drugi kierowca uciekł

Dachowanie samochodów - poszkodowana w szpitalu, a drugi  kierowca uciekł
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W weekend miały miejsce dwa niebezpieczne wypadki na drogach. Kierowcy stracili panowanie nad samochodami i dachowali. W jednym przypadku rannego odwieziono do szpitala, w drugim kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. 

W sobotę w godzinach porannych na ulicy 3 Maja kierująca samochodu marki Chevrolet straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego i odwiózł poszkodowaną do szpitala. Jednostka Ratownictwa Gaśniczego z OSP Szeroka również brała udział w akcji. Zabezpieczyła teren oraz pomogła w uprzątnięciu samochodu.

Kolejny wypadek miał miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny 24:00. Według relacji świadków kierowca samochodu marki Renault przejechał po skarpie, dachował ścinając drzewo, po czym "wylądował" z powrotem na kołach. Kierowca i pasażer mieli uciec z miejsca zdarzenia. Podobnie jak w sobotę, OSP Szeroka uprzątnęła jezdnię i pobocze.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Samochód wjechał  pod nadjeżdżającą ciężarówkę Samochód wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Roman31.08.2017 15:35

na szerokiej jest taki jeden co ma w czterech literach prawo i jeździ jak wariat bez prawa jazdy, Policja o tym wie i nic nierobi, mowa oczywiście o słynnym Alanie S

jaś28.08.2017 17:08

ustawa o policji jest z 6 kwietnia 1990 r. Milicja bez całej współczesnej techniki i uprawnień do totalnej inwigilacji społeczeństwa była służbą skuteczną i przede wszystkim zapewniającą przeciętnemu obywatelowi bezpieczeństwo. Zwykły obywatel chce być bezpieczny w swoim miejscu zamieszkania.

sjz28.08.2017 12:19

MILICJANCI mają teraz po 70 lat ????

Gość28.08.2017 9:58

W tym pierwszym wypadku, jak widziałem zdj na facebooku na jedej ze stron służb, tej pani az dziwnie ze jej nic nie jest za to co zrobila rodzinie i to pod okiem wszystkich wstyd

Gość28.08.2017 9:12

Głupich nie sieją, sami się rodzą

Gość28.08.2017 8:05

Chłopaki się bawią w nocy na drogach a policja ? Policja pozwalniała starych doświadczonych milicjantów i zostały dzieci w mundurkach którzy boją się pokazać w nocy na mieście.