Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
8 września 2017

Nie macie "Karty Jastrzębianina"? Na razie można jechać na legitymację

Nie macie "Karty Jastrzębianina"? Na razie można jechać na legitymację
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 1 września na terenie Jastrzębia obowiązują darmowe przejazdy dla dzieci, młodzieży i studentów do 25 roku życia. Do takich przejazdów upoważnia „Karta Jastrzębianina”, ale jeszcze do połowy września można robić to na podstawie ważnej legitymacji szkolnej czy studenckiej. 

Kto nie ma jeszcze wyrobionej „Karty Jastrzębianina”, powinien to zrobić, bo tylko do połowy września można w autobusach komunikacji miejskiej posługiwać się legitymacją. Warto pamiętać, że kartę otrzymuje się do 7 dni od złożenia wniosku.

- Wnioski o wydanie e-biletu z taryfą 0 zł dla jastrzębian są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1 w godz. od 7.30 do 16.30. Można je złożyć także za pośrednictwem tradycyjnej poczty, lub wysyłając zeskanowany wniosek i zdjęcie drogą elektroniczną na adres: bok@mzkjastrzebie.com wpisując w tytule „Wniosek o wydanie Karty - imię i nazwisko”. We wniosku należy zaznaczyć miejsce odbioru „Karty Jastrzębianina”. Do wyboru są dwa warianty: Biuro Obsługi Klienta MZK lub Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju, pokój 103B. Bilet jest wydany do 7 dni od złożenia wniosku. Wniosek do pobrania dostępny tutaj - informuje jastrzębski magistrat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdźcie czy przysługuje wam ulga w MZK Sprawdźcie czy przysługuje wam ulga w MZK

Ulga na przejazdy komunikacją miejską o rok dłużej Ulga na przejazdy komunikacją miejską o rok dłużej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
wojtek09.09.2017 17:14

Karta Jastrzębianina? Chyba Jastrzębianinka, czyli małego Jastrzębiaka! Nazwa:" Karta Jastrzębianina" to dyskryminacja ze względu na wiek.