Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
4 października 2017

Auta elektryczne lub hybrydowe parkują za darmo

Auta elektryczne lub hybrydowe parkują za darmo
fot. JastrzebieOnline.pl

Niedawna informacja o tym, że Jastrzębska Spółka Węglowa uruchomiła bezpłatną ładowarkę dla samochodów o napędzie elektrycznym zainteresowała mieszkańców. Pojawiły się pytania, ile samochodów najnowszej generacji jest zarejestrowanych w Jastrzębiu. 

Według informacji Urzędu Miasta w Jastrzębiu zarejestrowane są dwa samochody elektryczne i 22 hybrydowe, to znaczy takie, w których silnikiem głównym jest silnik spalinowy, a uzupełnienie stanowi silnik elektryczny.

- W naszym mieście obowiązuje zerowa stawka opłaty za parkowanie pojazdów zaopatrzonych w kartę parkingową pojazdu napędzanego hybrydowo lub elektrycznie. Opłata za wydanie takiej karty, która jest ważna przez rok od dnia jej wystawienia, wynosi 20 zł - informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Prawdomowny04.10.2017 15:26

@DoPrawdomowny: nie muszę.

Gość04.10.2017 8:48

Ja proponuję darmowe parkowanie i tankowanie na stacjach benzynowych dla wszystkich samochodów w cenie ponad 500 tys. zł.

mieszkaniec04.10.2017 7:55

Mieszkam w tym mieście płacę podatki w tutejszym urzędzie skarbowym parkuję przed urzędem i muszę płacić za parking dlaczego . Opublikujcie listę pracowników UM którzy nie mieszkają w naszym mieście i nie płacą u nas podatków.

DoPrawdomowny04.10.2017 7:49

Podpisz się imieniem i nazwiskiem.

Prawdomowny04.10.2017 7:32

Weźcie się postępowcy załadujcie na taczki i wywiezcie. Do pracy a nie jakieś bzdury tworzycie..