Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
4 października 2017

Auta elektryczne lub hybrydowe parkują za darmo

Auta elektryczne lub hybrydowe parkują za darmo
fot. JastrzebieOnline.pl

Niedawna informacja o tym, że Jastrzębska Spółka Węglowa uruchomiła bezpłatną ładowarkę dla samochodów o napędzie elektrycznym zainteresowała mieszkańców. Pojawiły się pytania, ile samochodów najnowszej generacji jest zarejestrowanych w Jastrzębiu. 

Według informacji Urzędu Miasta w Jastrzębiu zarejestrowane są dwa samochody elektryczne i 22 hybrydowe, to znaczy takie, w których silnikiem głównym jest silnik spalinowy, a uzupełnienie stanowi silnik elektryczny.

- W naszym mieście obowiązuje zerowa stawka opłaty za parkowanie pojazdów zaopatrzonych w kartę parkingową pojazdu napędzanego hybrydowo lub elektrycznie. Opłata za wydanie takiej karty, która jest ważna przez rok od dnia jej wystawienia, wynosi 20 zł - informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu

Jastrzębska Spółka Węglowa  ma nowe graffiti Jastrzębska Spółka Węglowa ma nowe graffiti

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Prawdomowny04.10.2017 15:26

@DoPrawdomowny: nie muszę.

Gość04.10.2017 8:48

Ja proponuję darmowe parkowanie i tankowanie na stacjach benzynowych dla wszystkich samochodów w cenie ponad 500 tys. zł.

mieszkaniec04.10.2017 7:55

Mieszkam w tym mieście płacę podatki w tutejszym urzędzie skarbowym parkuję przed urzędem i muszę płacić za parking dlaczego . Opublikujcie listę pracowników UM którzy nie mieszkają w naszym mieście i nie płacą u nas podatków.

DoPrawdomowny04.10.2017 7:49

Podpisz się imieniem i nazwiskiem.

Prawdomowny04.10.2017 7:32

Weźcie się postępowcy załadujcie na taczki i wywiezcie. Do pracy a nie jakieś bzdury tworzycie..