Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
12 października 2017

Uwaga wypadek! Potrącenie na pasach

Uwaga wypadek! Potrącenie na pasach
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Na pasach przy ulicy Warszawskiej doszło w czwartek do potracenia . Na miejscu służby ratunkowe.  Wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. 

Według relacji świadków zdarzenia w czwartek  na ulicy Warszawskiej (skrzyżowanie z ulicą Poznańską i Porozumienia Jastrzębskiego) doszło około godziny 17:00, do potrącenia. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy ofiarą wypadku był rowerzysta, który nagle wtargnął na jezdnię.  Na miejsce przyjechała straż pożarna, ratownictwo medyczne oraz policyjny patrol. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

O sprawie będziemy informować. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Sajgon13.10.2017 11:28

KIEROWCO PAMIĘTAJ PIESZY TWÓJ WRÓG .

Kuba13.10.2017 11:16

Jechałem autem i z daleka zobaczyłem niewiadomego z laską. Natychmiast zwolniłem. Niewidomy wtargnął na jezdnię w miejscu nieoznakowanym. Zatrzymałem się bezpiecznie. Każdego pieszego trzeba traktować jak niewidomego. Trzeba myśleć. Najważniejsze bezpieczeństwo.

do Gośc13.10.2017 11:14

wielu pieszych chodzi jak wariaty ale mi ich w ogóle nie szkoda , jak się nie chcą rozglądać tylko na pałę wchodzą wbiegają na przejścia to ich sprawa niech się tułają póżniej po szpitalach do końca życia .

Ktoś13.10.2017 10:58

Z tego co się orientuje przez pasy dla pieszych należy przeprowadzać rower a nie nim przejeżdżać, a w tym miejscu chyba nie ma ścieżki rowerowej z możliwością przejazdu przez ulicę.

Gość 13.10.2017 9:52

Słuchaj dla twojej wiadomości na przejściu dla pieszych pierwszeństwo ma pieszy. A kierowca powinien zachować ostrożność dojeżdżając do pasów tak samo pieszy który chce wejść na pasy działa to w dwie strony. A na tym skrzyżowaniu niektórzy kierowcy jadą jak wariaci jeden przepuszcza na pasach pieszego a drugi przejeżdża mimo tego że widzi pieszego wchodzącego na pasy. W godzinach szczytu strach przechodzić na pasach. A auta które chcą się wydostać z niego swoje się nastoją.

do Kuba13.10.2017 8:00

kierujący rowerem nic nie musi co , święta krowa jak pieszy . Jest prawo ruchu drogowego i każdy uczestnik drogi jak i pieszy poruszający się po drogach powinien pamiętać jakie ma obowiązki i stosować się do nich , inaczej będzie jak jest śmierć i kalectwo .

Zeb13.10.2017 0:07

Rowerzysta stracił panowanie nad rowerem i go poniósł wprost na auto , rowerzysta został rozwalony na przejściu ,a rower jeszcze jechał kilkanaście metrów zanim przewrócił się

Pokaż wszystkie opinie (15)