Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
13 października 2017

Nie tylko zgwałcili kobietę, ale pobili i okradli

Nie tylko zgwałcili kobietę, ale pobili i okradli
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatni weekend września dwóch mężczyzn zgwałciło kobietę. Na swoim koncie mają również pobicie i kradzież. 

Dwóch jastrzębian, którzy w weekend 29/30 września zgwałciło 21-letnią kobietę znajdują się w tymczasowym areszcie. W toku śledztwa ustalono również, że mężczyźnie nie tylko dopuścili się gwałtu, ale ukradli alkomat ze straży miejskiej i pobili napotkane przypadkowo na ulicy Turystycznej małżeństwo. Informacje te potwierdza sierż. Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, jednak ze względu na dobro śledztwa nie podaje więcej szczegółów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Kierowca stracił panowanie nad samochodem Kierowca stracił panowanie nad samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
ada do myśliwego15.10.2017 21:54

Proponuję abyś zapisał się do kółka łowieckiego jak tak bardzo lubisz strzelać.

Janusz15.10.2017 20:20

Wcześniej dopuścili się przestępstwa i dalej chodzi na wolności. Standard...

Prawdomowny15.10.2017 10:29

Tylko kara śmierci. Jak nie w celi to po za nią. Zero tolerancji dla takich zwyroli.

gosc 14.10.2017 18:48

moim zdaniem gwalt powinien byc traktowany jak zabojstwo 25 lat i zero wczesniejszego zwolnienia, wtedy potencjalni gwalciciele moze by sie bardziej zastanowili, zreszta postawcie sie w roli ojca, matki, brata, jakbym dopadl takiego gnoja to wszystkie gnaty na dzien dobry bym mu polamal

myśliwy14.10.2017 16:42

Trzeba ich odstrzelić. Zwyczajnie. Który sędzia uznał, że można ich wypuścić po zatrzymaniu za kradzież alkomatu? Sąd PiSowski czy nie, nadal sprzyja przestępcom. Ale to nam daje prawo do obrony własnej. Gratuluję postawy sędziego, a może prokuratora. powinien za to odpowiedzieć i zostać odwołany ze stanowiska. Każdy, kto będzie wykazywał zamiar zaatakowania kogoś bez żadnej przyczyny, może zostać skasowany. Definitywnie i nie odwołalne.

As14.10.2017 15:35

W każdym mieście dzieją się takie rzeczy. Jastrzębie nie jest wyjątkiem

Ja14.10.2017 0:36

Jastrzębie spada na dno ... ogłasza sie jako miasto monitorowane a tak naprawde nawet w centrum nie ma za bardzo kamer... gdzie policja? Gdzie straż miejska? Morderstwa, gwałty, pobicia stają sie w tym mieście na porządku dziennym ... cieszę sie ze nie długo sie z tąd wyprowadzam

Pokaż wszystkie opinie (15)