Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
25 października 2017

Zażyła tabletki zmieszane z alkoholem. Kobieta nie chciała żyć

Zażyła tabletki zmieszane z alkoholem.  Kobieta nie chciała żyć
fot. pixabay

W niedzielę jedna z mieszkanek Jastrzębia postanowiła skończyć ze sobą poprzez otrucie się lekarstwami. Na szczeście nie doszło do tragedii. 

Około godziny  22:00, w niedzielę, bliscy kobiety zaalarmowali Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podjęciu przez nią próby samobójczej, poprzez zażycie większej ilości leków zmieszanych z alkoholem. Do mieszkania znajdującego się przy ulicy Piastów przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne.

- Życiu kobiety nie zagrażało niebezpieczeństwo. Ze względu na stan psychiczny została przewieziona do szpitala - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Każdy kto ma problemy, z którymi trudno mu sobie poradzić może zgłosić się do Punktu Interwencji Kryzysowej, który mieści się w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Opolskiej 9 i  jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 20.00. Pomoc uzyskać można również telefonicznie. W tym celu zostały uruchomione 2 linie: 32 43 49 627 oraz 32 43 49 628.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Aw26.10.2017 22:56

Do Ton
Znam osoby chodzące do kościoła itd a choruja np. na schizofrenie. I co? W czym Bóg pomaga?

Gienia6926.10.2017 21:45

Ile miała lat poszkodowana?

Ton26.10.2017 21:08

Ludziom psycha siada i odbija. Może więcej modlitwy i do Boga powrócić, to wtedy nie bedzie takich odlotów.