Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 października 2017

Zażyła tabletki zmieszane z alkoholem. Kobieta nie chciała żyć

Zażyła tabletki zmieszane z alkoholem.  Kobieta nie chciała żyć
fot. pixabay

W niedzielę jedna z mieszkanek Jastrzębia postanowiła skończyć ze sobą poprzez otrucie się lekarstwami. Na szczeście nie doszło do tragedii. 

Około godziny  22:00, w niedzielę, bliscy kobiety zaalarmowali Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podjęciu przez nią próby samobójczej, poprzez zażycie większej ilości leków zmieszanych z alkoholem. Do mieszkania znajdującego się przy ulicy Piastów przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne.

- Życiu kobiety nie zagrażało niebezpieczeństwo. Ze względu na stan psychiczny została przewieziona do szpitala - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Każdy kto ma problemy, z którymi trudno mu sobie poradzić może zgłosić się do Punktu Interwencji Kryzysowej, który mieści się w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Opolskiej 9 i  jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 20.00. Pomoc uzyskać można również telefonicznie. W tym celu zostały uruchomione 2 linie: 32 43 49 627 oraz 32 43 49 628.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka

Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Aw26.10.2017 22:56

Do Ton
Znam osoby chodzące do kościoła itd a choruja np. na schizofrenie. I co? W czym Bóg pomaga?

Gienia6926.10.2017 21:45

Ile miała lat poszkodowana?

Ton26.10.2017 21:08

Ludziom psycha siada i odbija. Może więcej modlitwy i do Boga powrócić, to wtedy nie bedzie takich odlotów.