Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 listopada 2017

Chciał popełnić samobójstwo na placu zabaw

Chciał popełnić samobójstwo na placu zabaw
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę na ulicy Malchera około godziny 21:30 jeden z mieszkańców chciał popełnić samobójstwo przez powieszenie. Na szczęście znajomi odcięli go od sznurka, która był przywiązany do huśtawki na placu zabaw. 

- Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie ok. godz. 21:30, że  mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo przez powieszenie. Przybyły na miejsce patrol stwierdził, że na placu zabaw znajduje się mężczyzna, który został odcięty od liny przez znajomych.  Wcześniej 28-latek zadwonił do jednego z nich informując, że nie chce dalej żyć. Na miejsce wezwano ratownictwo medyczne, które zajęło się poszkodowanym - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpieczna huśtawka na placu zabaw Niebezpieczna huśtawka na placu zabaw

Jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo Jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
wodnik szuwarek29.11.2017 16:16

Do wodnik szuwarek Dziś o 14:02 Warto czytać ze zrozumieniem - to że ktoś jest zawiedzionym wyborcą pani "mocnej figury" nie oznacza że jest pisowcem. Jakiekolwiek wytykanie błędów władzy to nazizm ksenofobia rasizm - radzę ograniczyć tefałen , tokfm GW ps. Aqapark to była obietnica wyborcza internet rzadko wybacza ale nie zapomina - patrz wywiady przedwyborcze . "darmowa komunikacja" - za darmo można dostać po .......

do wodnik szuwarek29.11.2017 14:02

Regionalni działacze PO myślą o rozwoju Jastrzębia a nie PO. Ludzie z PiS wykonują polecenia J. Kaczyńskiego, który już przekroczył Rubikon. Dla niego nie skończy się tylko oddaniem władzy. A dużo zła zrobił. Zniszczył Polskę. Darmowa komunikacja została zatrzymana przez radnych PiS. Nie pamiętasz już? A auaparku nikt nic nie mówił. To towarzysze z PiS coś tam bełkotali próbując wpuścić w maliny Panią Prezydent. Każdy z was, PiS-owców, bo wiadomo kim jesteś dąży do zniszczenia miasta. Czy już masz brunatną koszulę? Czy na niej, po lewej stronie jest naszywka z czarnym słońcem?

wodnik szuwarek29.11.2017 13:14

Będzie jutro woda ? PS. Kiedy darmowa komunikacja ? , aqapark i inne cuda na kiju . Zmiana szyldu z PO na "dla Jastrzębia" nic nie da , NIE ZAPOMNIMY !!!! Wyborcy mocnej figury

Do emi29.11.2017 12:25

Nikt cię tu nie trzyma. Sądząc z twojego wpisu, tam tez nikt cię nie będzie chciał. Będziesz to samo co tu za te same pieniądze w przeliczeniu na funty. Nie będzie ci lepiej a na pewno gorzej. Ale my cię tu nie chcemy. Głupi nie są nam potrzebni.

Jo29.11.2017 11:53

Najlepiej gebisem,@poważne pytanie.Sie wyjmuje i tnie,no a jak sie niema...no cóż,wtedy trza gryść :/

puzon28.11.2017 22:40

Stefan jesteś zwykłym instrumentem dętym PiS-u. Trąbisz w koło głupoty o których normalni ludzie wstydzą się myśleć a ty je wypisujesz. Po tekście widać że z edukacją też cieniutko dlatego tylko czytaj i proszę nie ośmieszaj się człowieku.

Essa28.11.2017 22:35

Slabi sami sie Eleminuja ;)

Pokaż wszystkie opinie (16)