Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
28 listopada 2017

Chciał popełnić samobójstwo na placu zabaw

Chciał popełnić samobójstwo na placu zabaw
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę na ulicy Malchera około godziny 21:30 jeden z mieszkańców chciał popełnić samobójstwo przez powieszenie. Na szczęście znajomi odcięli go od sznurka, która był przywiązany do huśtawki na placu zabaw. 

- Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie ok. godz. 21:30, że  mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo przez powieszenie. Przybyły na miejsce patrol stwierdził, że na placu zabaw znajduje się mężczyzna, który został odcięty od liny przez znajomych.  Wcześniej 28-latek zadwonił do jednego z nich informując, że nie chce dalej żyć. Na miejsce wezwano ratownictwo medyczne, które zajęło się poszkodowanym - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znaleziono martwą kobietę przy ulicy Szkolnej Znaleziono martwą kobietę przy ulicy Szkolnej

Zadzwonił na Policję i powiedział, że chce się zabić Zadzwonił na Policję i powiedział, że chce się zabić

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
wodnik szuwarek29.11.2017 16:16

Do wodnik szuwarek Dziś o 14:02 Warto czytać ze zrozumieniem - to że ktoś jest zawiedzionym wyborcą pani "mocnej figury" nie oznacza że jest pisowcem. Jakiekolwiek wytykanie błędów władzy to nazizm ksenofobia rasizm - radzę ograniczyć tefałen , tokfm GW ps. Aqapark to była obietnica wyborcza internet rzadko wybacza ale nie zapomina - patrz wywiady przedwyborcze . "darmowa komunikacja" - za darmo można dostać po .......

do wodnik szuwarek29.11.2017 14:02

Regionalni działacze PO myślą o rozwoju Jastrzębia a nie PO. Ludzie z PiS wykonują polecenia J. Kaczyńskiego, który już przekroczył Rubikon. Dla niego nie skończy się tylko oddaniem władzy. A dużo zła zrobił. Zniszczył Polskę. Darmowa komunikacja została zatrzymana przez radnych PiS. Nie pamiętasz już? A auaparku nikt nic nie mówił. To towarzysze z PiS coś tam bełkotali próbując wpuścić w maliny Panią Prezydent. Każdy z was, PiS-owców, bo wiadomo kim jesteś dąży do zniszczenia miasta. Czy już masz brunatną koszulę? Czy na niej, po lewej stronie jest naszywka z czarnym słońcem?

wodnik szuwarek29.11.2017 13:14

Będzie jutro woda ? PS. Kiedy darmowa komunikacja ? , aqapark i inne cuda na kiju . Zmiana szyldu z PO na "dla Jastrzębia" nic nie da , NIE ZAPOMNIMY !!!! Wyborcy mocnej figury

Do emi29.11.2017 12:25

Nikt cię tu nie trzyma. Sądząc z twojego wpisu, tam tez nikt cię nie będzie chciał. Będziesz to samo co tu za te same pieniądze w przeliczeniu na funty. Nie będzie ci lepiej a na pewno gorzej. Ale my cię tu nie chcemy. Głupi nie są nam potrzebni.

Jo29.11.2017 11:53

Najlepiej gebisem,@poważne pytanie.Sie wyjmuje i tnie,no a jak sie niema...no cóż,wtedy trza gryść :/

puzon28.11.2017 22:40

Stefan jesteś zwykłym instrumentem dętym PiS-u. Trąbisz w koło głupoty o których normalni ludzie wstydzą się myśleć a ty je wypisujesz. Po tekście widać że z edukacją też cieniutko dlatego tylko czytaj i proszę nie ośmieszaj się człowieku.

Essa28.11.2017 22:35

Slabi sami sie Eleminuja ;)

Pokaż wszystkie opinie (16)