Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 listopada 2017

Zabójca DJ'a Krzysztofa - Adrian S. skazany na 12 lat więzienia

Zabójca DJ'a Krzysztofa  - Adrian S. skazany na 12 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Sąd Okręgowy w Gliwicach - Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku ogłosił w środę wyrok w sprawie zamordowanego DJ’a Krzysztofa. Oskarżony Adrian S. został uznany winnym śmierci mężczyzny. 

- Emocjonalny dzień dla naszej rodziny. Zapadł wyrok w sprawie Krzyśka. 12 lat, tyle otrzymał S***. Maksymalna kara w tej sprawie to 15 lat. Teoretycznie o zwolnienie warunkowe będzie mógł się ubiegać po odbyciu połowy kary. Takie polskie prawo i nie nam z nim dyskutować. Przykre to, że życie mojego brata w świetle polskiego prawa jest warte 12 lat odosobnienia dla człowieka, który szacunku do innego nie ma - napisała na profilu społecznościowym siostra zmarłego.  

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 27/28 sierpnia 2016 roku. Jak ustalili śledczy feralnego dnia po zakończonej imprezie grupa osób spożywała alkohol. W tym czasie doszło do zatargu pomiędzy oskarżonym Adrianem S., a nieżyjącym Krzysztofem L. Miał on pierwszy użyć przemocy, uderzając Adriana S. W wyniku tego DJ został kilkukrotnie uderzony, a następnie, co najmniej dwa razy kopnięty. Mężczyznę pozostawiono bez udzielenia pomocy. 40-letni DJ został znaleziony kilka godzin później przed lokalem, a następnie przewieziony do szpitala w Cieszynie, gdzie zmarł 2 września.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Do Szkoda słów 30.11.2017 20:42

Wolny ty juz tak nie właź w D... *** juz to nic nie da. Teraz czas na ciebie pokaż w sądzie swoją elokwencję bystrzaku nie potrafiący złożyć poprawnie zdania.

E...30.11.2017 20:38

Buhahah każdy tu wieki kozak tyle wypowiedzi a żadna z sensem każdy tylko opierdalac dupe potrafi z plecami mieliście okazję jechać na nie jedna sprawę sala rozpraw była otwarta dla każdego i co ktory/która była na wciskać w pysk Żadna osoba !! A czemu bo kozaki za dyche pff????????a co o jego kobietę To chuj was obchodzi z kim co robi co zal dupe ściska a może byście chcieli się slizgac po nim ?! Tylko jest pewnien problem NIE TA LIGA !! Fryzjerstwo fałszywe zakłamane mordy !

Do psychola i wkurzonego30.11.2017 19:16

Czego wy chcecie od jego byłej kobiety!!! Po co wypisujecie takie bzdury na jej temat przecież ona nie jest niczemu winna!!! Smołke na wszystkie obelgi sobie zasłużył ale jej dajcie spokój!!

Pip30.11.2017 18:09

Adrian szybko wyjdzie trzymam za niego kciuki, A Linde sam zasłużył, każdego szkoda

Do szkoda słów30.11.2017 15:13

Tak,biedny Adrianek.....Każdy na osiedlu dobrze go zna i wie jaki jest także nie rób tu z niego aniołka.

Danio30.11.2017 15:11

Kiedy się w końcu zmieni to prawo????
Po 6 latach może ubiegać się o wyjście za dobre sprawowanie.......

do Marcin30.11.2017 14:33

Swieta idą a tu takie komentarze hien.. zabił i tego nikt nie zmieni ale osadzic go moze tylko Bóg

Pokaż wszystkie opinie (34)