Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Antończyk
2 stycznia 2018

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Jak co roku rusza licytacja internetowa na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku pieniądze zbierane są „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 

Można już walczyć o przedmioty w licytacji internetowej WOSP. Jastrzębski sztab dostarczył ciekawe gadżety. Jest koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, a także gadżety miejskie i sejmowe. Można wylicytować przegląd, naprawę samochodu albo ciecie, modelowanie i farbowanie włosów. Będzie jeszcze piłka z podpisem Kamila Glika lub wspólne gotowanie z Michałem Bałazym. To tylko najciekawsze okazje.

Każdy może wśród licytowanych przedmiotów wybrać coś dla siebie lub bliskiej osoby. O tym, że cel jest szczytny nikogo nie trzeba przekonywać. Nie chodzi też o to, aby pokonywać kolejne rekordy, ale pomagać tym, którym państwo nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki medycznej. 

Przejdź do licytacji online

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do jastrzębskiego szpitala trafił sprzęt za 888 tys. zł Do jastrzębskiego szpitala trafił sprzęt za 888 tys. zł

WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord! WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
erwin do Gizbern03.01.2018 23:08

Na ój komu potrzebny Matusiak

Gizbern03.01.2018 17:05

Zlicytować Matusiaka cena wywoławcza 5 zeta

pl02.01.2018 21:26

Około 20 % trafia do potrzebujących.

owsik02.01.2018 20:21

Obietnice wyborcze do licytacji ... kto da więcej

do plugawy anonim 02.01.2018 19:13

A z czego utrzymują się pracownicy CARITASU? Z czego utrzymują sie księża i zakonnice? Jak ktoś chce dawać to jego sprawa i chu chu ci do tego... !

Gośćdo RAdio Teheran 02.01.2018 19:12

A moga być i używane, jeśli ktoś je kupi a kasa pójdzie na szczytny cel. Masz coś przeciwko?

plugawy anonim02.01.2018 19:10

Mam pytanie... z czego się pan utrzymuje ? .... z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie....a jakie pam płaci składki na ZUS ....

Pokaż wszystkie opinie (8)