Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 stycznia 2018

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Jak co roku rusza licytacja internetowa na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku pieniądze zbierane są „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 

Można już walczyć o przedmioty w licytacji internetowej WOSP. Jastrzębski sztab dostarczył ciekawe gadżety. Jest koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, a także gadżety miejskie i sejmowe. Można wylicytować przegląd, naprawę samochodu albo ciecie, modelowanie i farbowanie włosów. Będzie jeszcze piłka z podpisem Kamila Glika lub wspólne gotowanie z Michałem Bałazym. To tylko najciekawsze okazje.

Każdy może wśród licytowanych przedmiotów wybrać coś dla siebie lub bliskiej osoby. O tym, że cel jest szczytny nikogo nie trzeba przekonywać. Nie chodzi też o to, aby pokonywać kolejne rekordy, ale pomagać tym, którym państwo nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki medycznej. 

Przejdź do licytacji online

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
erwin do Gizbern03.01.2018 23:08

Na ój komu potrzebny Matusiak

Gizbern03.01.2018 17:05

Zlicytować Matusiaka cena wywoławcza 5 zeta

pl02.01.2018 21:26

Około 20 % trafia do potrzebujących.

owsik02.01.2018 20:21

Obietnice wyborcze do licytacji ... kto da więcej

do plugawy anonim 02.01.2018 19:13

A z czego utrzymują się pracownicy CARITASU? Z czego utrzymują sie księża i zakonnice? Jak ktoś chce dawać to jego sprawa i chu chu ci do tego... !

Gośćdo RAdio Teheran 02.01.2018 19:12

A moga być i używane, jeśli ktoś je kupi a kasa pójdzie na szczytny cel. Masz coś przeciwko?

plugawy anonim02.01.2018 19:10

Mam pytanie... z czego się pan utrzymuje ? .... z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie....a jakie pam płaci składki na ZUS ....

Pokaż wszystkie opinie (8)