Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 stycznia 2018

Górale opanowali Miejską Bibliotekę Publiczną

Górale opanowali Miejską Bibliotekę Publiczną
fot. kb /jastrzebieonline

Jak co roku w okresie świątecznym górale opanowali główną siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej i wystąpili przed jastrzębską publicznością. 

W piątek w wypełnionym po brzegi holu głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się doroczny koncert świąteczny. Przed publicznością wystąpił zespół Beskidzcy Zbóje.  Koncert zaczął się od zatrąbienia na trombicie, tradycyjnym góralskim instrumencie. A później się zaczęło. Bibliotekę opanowały skoczne, góralskie rytmy, pastorałek i kolęd. Nie zabrakło życzeń noworocznych w góralskiej wersji.

Publiczność świetnie się bawiła. Dość powiedzieć, że wspólnie odśpiewano kolędy. Atmosfera świąteczna zapanowała w bibliotece. Może tylko do pełni szczęścia brakowało śniegu na zewnątrz. Miejska Biblioteka Publiczna po raz kolejny udowodniła, że koncerty styczniowe są żelaznym punktem programu miejskiego celebrowania świąt, wspólnego śpiewania kolęd i spotkań mieszkańców. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Panie będą się bawić Panie będą się bawić

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do zaskoczony08.01.2018 22:11

Jakim trzeba być człowiekiem, żeby komuś życzyć piekła?

Gość 308.01.2018 13:07

"Radio teheran " to stan umysłu. Zaćmiony i bełkoczący niezrozumiale. Ale z siebie jest dumny. Jak spuszcza wodę w wc, patrzy z dumą i myśli o sobie "o, taki właśnie jestem bystry".

Gość208.01.2018 12:57

Czy to radio Thepisheran ? Bo to właściwa nazwa dla tego hejtpisa.

Radio Teheran08.01.2018 9:36

@Zaskoczony

Zapisz sie na SMS

Zaskoczony08.01.2018 8:48

Dlaczego takie wydarzenia nie są reklamowane. To nie był koncert komercyjny. Informacje o wydarzeniach kulturalnych powinny ukazywać się również w "jastrzebieonline". Kalendarium było publikowanie w gazetce "Jastrzębie" ale PiS-owska hołota z rady miasta zlikwidowała ten pożyteczny informator. Do piekła z nimi.