Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 stycznia 2018

Górale opanowali Miejską Bibliotekę Publiczną

Górale opanowali Miejską Bibliotekę Publiczną
fot. kb /jastrzebieonline

Jak co roku w okresie świątecznym górale opanowali główną siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej i wystąpili przed jastrzębską publicznością. 

W piątek w wypełnionym po brzegi holu głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się doroczny koncert świąteczny. Przed publicznością wystąpił zespół Beskidzcy Zbóje.  Koncert zaczął się od zatrąbienia na trombicie, tradycyjnym góralskim instrumencie. A później się zaczęło. Bibliotekę opanowały skoczne, góralskie rytmy, pastorałek i kolęd. Nie zabrakło życzeń noworocznych w góralskiej wersji.

Publiczność świetnie się bawiła. Dość powiedzieć, że wspólnie odśpiewano kolędy. Atmosfera świąteczna zapanowała w bibliotece. Może tylko do pełni szczęścia brakowało śniegu na zewnątrz. Miejska Biblioteka Publiczna po raz kolejny udowodniła, że koncerty styczniowe są żelaznym punktem programu miejskiego celebrowania świąt, wspólnego śpiewania kolęd i spotkań mieszkańców. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

W piątek będzie można posłuchać kolęd W piątek będzie można posłuchać kolęd

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do zaskoczony08.01.2018 22:11

Jakim trzeba być człowiekiem, żeby komuś życzyć piekła?

Gość 308.01.2018 13:07

"Radio teheran " to stan umysłu. Zaćmiony i bełkoczący niezrozumiale. Ale z siebie jest dumny. Jak spuszcza wodę w wc, patrzy z dumą i myśli o sobie "o, taki właśnie jestem bystry".

Gość208.01.2018 12:57

Czy to radio Thepisheran ? Bo to właściwa nazwa dla tego hejtpisa.

Radio Teheran08.01.2018 9:36

@Zaskoczony

Zapisz sie na SMS

Zaskoczony08.01.2018 8:48

Dlaczego takie wydarzenia nie są reklamowane. To nie był koncert komercyjny. Informacje o wydarzeniach kulturalnych powinny ukazywać się również w "jastrzebieonline". Kalendarium było publikowanie w gazetce "Jastrzębie" ale PiS-owska hołota z rady miasta zlikwidowała ten pożyteczny informator. Do piekła z nimi.