Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 stycznia 2018

Potrącenie na pasach. Ofiara ma złamane żebra i uszkodzony kręgosłup

Potrącenie na pasach.  Ofiara ma złamane żebra i uszkodzony kręgosłup
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Jastrzębiu-Zdroju potrącony został 49-letni jastrzębianin. Mężczyzna z obrażeniami kręgosłupa i złamaniem żebra trafił do szpitala. Kierujący samochodem osobowym uciekł z miejsca zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godziny 19:40 na ulicy Arki Bożka, w rejonie Targowiska Miejskiego w Jastrzębiu-Zdroju.

- Kierowca samochodu osobowego marki volkswagen, potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 49-latka. W wyniku potrącenia mężczyzna doznał urazu kręgosłupa oraz złamania żebra. Kierujący osobówką uciekł z miejsca zdarzenia. Przyczyny wypadku są przedmiotem prowadzonego przez policjantów postępowania - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
gosia 29.01.2018 17:37

Brawo jestem na emeryturze, mam dość pieniędzy i kochanego męża.
Który pilnuje byśmy bezpiecznie przejeżdżali przez pasy. Nim wjedzie wózkiem kilka razy się rozgląda czy nie jedzie auto.

Do wszystkich 29.01.2018 13:56

Nienawiść to jest to co należy propagować. Każdy powinien być wrogiem każdego> Wtedy to będzie życie!!!

do Gosia 28.01.2018 15:53

A ciebie położna potrąciła przy porodzie i jedna półkula mózgowa ci wypadła , niestety nie zdążyli jej włożyć bo pies ją porwał.

Bizon28.01.2018 8:28

Stare dziadziska chodzą po ulicach naćpani tabletkami i robią afery , no ale trudno trzeba uważać , My też tacy będziemy .

do Gosia 28.01.2018 8:05

Pamiętaj też będziesz emerytką i będziesz zdychać za 1000 zł emerytury bo z twoim poziomem inteligencji więcej nie dostaniesz chociaż byś pracowała 70 lat.Tak więc lepiej teraz rzuć się pod samochód.

Gosia27.01.2018 21:52

Ten potrącony to emeryt.
A ZUS pozwala wszystkim emerytom przechodzenie na czerwonym, przechodzenie na pasach mimo ze pojazd jest 2 metry od pasów. Nawet nie muszą się myć byle chodzili do kościoła.

Waliczek27.01.2018 16:46

Wcale nie ma uszkodzony kręgosłup , On go ma taki krzywy od urodzenia .

Pokaż wszystkie opinie (21)