Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
1 lutego 2018

Do jastrzębskiego szpitala trafił sprzęt za 888 tys. zł

Do jastrzębskiego szpitala trafił sprzęt za 888 tys. zł
fot. WSS 2

Jeszcze nie znamy wyników zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym kraju, ale możemy być pewni, że jak co roku także jastrzębski szpital otrzyma wośpowy sprzęt. 

W 2017 roku sprzęt otrzymały dwa oddziały Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.  Oddział Dziecięcy wzbogacił się o aparat USG i aparat do lokalizacji naczyń krwionośnych. Natomiast Oddział Neonatologii - pulsoksymetr.

- W ostatnich pięciu latach otrzymaliśmy aparaturę wartą ponad 888 tysięcy złotych. To duże wsparcie dla jastrzębskiego szpitala. Wsparcie, które pomaga pacjentom i tym całkiem małym, i tym starszym przebywającym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Dziękujemy za te piękne gesty, pomocy - pomocy, która płynie do pacjentów - mówi rzecznik WSS nr 2 Alicja Brocka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Remont WSS 2 - jak dostać się do POZ i nocnej opieki zdrowotnej? Remont WSS 2 - jak dostać się do POZ i nocnej opieki zdrowotnej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
znawca_tematuznawca_tematu06.02.2018 2:54

Bezmyślna sekta Owsiaka, to jest o dużo bardziej gorszego od tzw. sekty pisowskiej. Z betonem pisowskim mimo wszystko niejednokrotnie da się na jakiś temat rozsądnie pogadać nie odbiegając od rzeczywistości. Sekta Owsiaka, to jest inna szkoła jazdy. Pusto we łbach, odporni na logikę, notoryczne popisywanie się ignorancją, a co najbardziej wyraziste, zastępowanie argumentacji wynikającej z wiedzy, stekiem bzdur i bredni na temat WOŚP i Owsiaka. Ludzie w swoim ograniczeniu jedyne co potrafią to w kółko powtarzać zasłyszane w telewizji lub wyczytane w gazetach, na portalach internetowych, oklepane regułki pełne łgarstw i manipulacji.

mx05.02.2018 13:02

A gdzie tu pisze że to kasa od Owsiaka na szpital /do jastrzębskiego szpitala trafił sprzęt za 888 tyś. zł koniec cytatu.

Kokodrzamb04.02.2018 20:58

888 tyś zł sprzęt a efekty mizerne ! Wszystko prywatnie bo na kasę nie ma komu leczyć.

znachor04.02.2018 7:46

Jastrzębianka...za to rząd PO-PSL dał ci bardzo wiele ....ja tak po cichu liczę że oni kiedyś wrócą do władzy i wtedy będziesz pracować już nie do 67 a do co najmniej 70 lat i wtedy nie jestem pewny czy zdążysz skorzystać z tego sprzętu szpitalnego prędzej gdzieś w jakimś domu opieki lub hospicjum!!!

do takich jak axel03.02.2018 18:18

może zasraniec ruszy swoje dupsko i pojedzie do szpitala zobaczyć jak się ratuje wcześniaki. Gdyby nie WOŚP to nie byłoby czym ratować .Obyś zasrańcu nie musiał patrzeć na swoje dziecko przez szkło inkubatora z czerwonym serduszkiem i modlić się o następną godzinę jego życia ,chociaz może Ci tego życzę A wtedy sobie przypomnij że to serduszko to LUDZIE z sercem a Owsiak jest tylko narzędziem i przypomnij sobie że TY nie przyłożyłeś do tego ręki.ps.Możesz dać Rydzykowi on jest pewnie twoim Guru

Kaczogród03.02.2018 13:17

Ratowanie życia dzieci narodzonych jest lewackie. Liczy się tylko życie nienarodzonych. poza tym Owsiak to kradziej bo pobiera pensje za swą pracę z datków od ludzi a do tego ma prawo tylko ojciec Dyrektor bo on reprezentuje pana Boga. A nie jak Jurek który reprezentuje brudasów na brudstoku

Jastrzębianka 03.02.2018 13:03

Dałeś pieniądze na WOŚP i masz dowody że pieniądze poszły do kieszeni Owsiaka to ok.pisz Jeśli nie to zamknij się i nie wypisuj bzdur i nie rób ludzia mętlik w głowie. Ja podziwiam i cieszę się że są tacy ludzie którzy myślą nie tylko o sobie ale o innych. Dzięki nim w szpitalu mamy tak dobry sprzęt do ratowania życia i chwala im za to.Rząd PIS-owski nam takiego sprzętu nigdy nam nie da . On myśli tylko gdzie,kiedy i jaki postawic pomnik . Oni na to maja pieniadze

Pokaż wszystkie opinie (20)