Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
19 marca 2018

Trudne warunki na drogach. Auto uderza w słup

Trudne warunki na drogach. Auto uderza w słup
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Dzisiaj, w poniedziałek panują trudne warunki na drogach. Policja apeluje o zachowanie wzmożonej ostrożności. Na terenie miasta już doszło do niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Warunki na jastrzębskich drogach są trudne. Meteorolodzy zapowiadają opady marznącego śniegu z deszczem. Na terenie Jastrzębia rano już doszło do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Policja wielokrotnie przypominała, że w takich sytuacjach, kiedy jezdnia jest śliska, należy dostosować prędkość jazdy do warunków, jakie panują na drogach. Manewry wyprzedzania, wchodzenia w zakręt czy hamowania nie mogą być wykonywane gwałtownie. Kierowcy powinni przewidywać sytuacje na drodze, tak aby nie stać się zagrożeniem dla siebie i innych użytkowników dróg. Pieszym zaleca się noszenie odblasków. 

Około godziny 7:00 kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w słup elektryczny przy ulicy Pszczyńskiej. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe oraz policyjny patrol. Kierowca został odwieziony do szpitala w celu przeprowadzenia niezbędnych badań.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
koko19.03.2018 21:25

Jechałem wcześnie lepsza droga była na pszczyńskiej niż na A1 !! Może usnął ? stasiek nie przesadzaj 80 -90 tam ludzie jeżdżą aby nie stracić prawka i wiadomo gdzie się zwalnia - tam gdzie często stoją np koło dawnego sklepu motoryzacyjnego.

stasiek19.03.2018 19:13

na tej drodze musi byc ograniczenie do 40st a nie 100km ,,wiem bo tam mieszkam mozecie sobie to sprawdzic wieczorami

Poranny 19.03.2018 16:27

Nie było oblodzenia rano. Zwyczajnie jechał za szybko. A jak jest gamoniem, to niech cierpi.

@gość z 10:5519.03.2018 11:56

Masz rację,jechałem o 5:35 i nie było ślisko

Gość19.03.2018 10:55

Na oblodzenie nie ma różnicy czy letnie czy zimowe. Wtedy tylko kolce zdają egzamin.
Nasuwa się pytanie jaki był rozum kierującego. Bo chyba ciasny i ograniczony.

Leszek19.03.2018 10:42

Jak zwykle służby komunalne odpowiedzialny za utrzymanie nawierzchni o tej porze śpią jak również Straż Miejska śpi i policja.

lemoniadowa hiena19.03.2018 9:52

Opony zimowe czy letnie?