Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
20 marca 2018

Zabrał samochód byłej dziewczynie i jeździł pijany

Zabrał samochód byłej dziewczynie i jeździł pijany
fot. JastrzebieOnline.pl

23-letni mieszkaniec Jastrzębia poruszał się samochodem mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.  Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdu. A samochód, którym jechał zabrał byłej dziewczynie.

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę, o godzinie 5.30, na ulicy Beskidzkiej. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca mercedesa może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjanci poddali 23-latka badaniu na alkomacie.

- Okazało się, że mężczyzna prowadził samochód mając w organizmie blisko 1,5 promila. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że wobec mężczyzny został już orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto jastrzębianin usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia samochodu, który był własnością byłej dziewczyny... Nazajutrz usłyszał zarzuty przestępstw, za które może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat – mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
seboc do ola20.03.2018 18:59

Dobrze robił to wystarczyło.

ola20.03.2018 17:28

Jestem ciekawa czym kierowala sie owa dama wchodzac zwiazek z takim kims.

Jasne20.03.2018 12:30

Skasować typa. Nic nie pomagają zakazy prowadzenia pojazdów. Pierwsza kara to kara finansowa. 30 tysięcy na początek. Pieniądze powinni pójść na leczenie ludzi poszkodowanych w wypadkach spowodowanych przez pijanych i takich jak ten cymbał.

smolka20.03.2018 11:38

Fajnego janka poznala ciekawe czym sie kierowala wchodzac w ten zwiazek ? Miesniami ?

józwa20.03.2018 10:19

Już niejeden cymbał przez d... kobiety stracił łeb.

Leszek20.03.2018 9:58

Prawo policja tak trzymać.