Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 kwietnia 2018

Strażacy uratowali sarnę potrąconą przez samochód

Strażacy uratowali sarnę potrąconą przez samochód
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Po raz kolejny jastrzębscy strażacy udowadniają, że spieszą na pomoc nie tylko ludziom, ale i każdemu stworzeniu. Tym razem ich pomocy potrzebowała sarna.

W poniedziałek ok. godz. 12.00 do Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła informacja, że na ulicy Łakowej, w sołectwie Borynia, w przydrożnym rowie ugrzęzła sarna. Najprawdopodobniej została potrącona przez samochód. Jak informują strażacy, sarna nie potrafiła wydostać się z rowu pełnego wody i błota. Mogła mieć złamane kończyny. Na miejsce wezwano rakarza, którzy przewiózł zwierzę do weterynarza. Działania strażaków zajęły ok. 1 godz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych

Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
menel18.04.2018 14:07

świeża dziczyzna na rynku się pojawi :) pychotka

Gość18.04.2018 13:24

Po raz kolejny ktoś ciężko pracuje (rakarz) a ktoś inny przypisuje sobie zasługi. Tak było, jest i jeszcze długo będzie.

Oko proroka18.04.2018 11:13

Co z sarna będzie zdrowa, czy zostanie zgrilowana