Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 26°19°
18 kwietnia 2018

Strażacy uratowali sarnę potrąconą przez samochód

Strażacy uratowali sarnę potrąconą przez samochód
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Po raz kolejny jastrzębscy strażacy udowadniają, że spieszą na pomoc nie tylko ludziom, ale i każdemu stworzeniu. Tym razem ich pomocy potrzebowała sarna.

W poniedziałek ok. godz. 12.00 do Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła informacja, że na ulicy Łakowej, w sołectwie Borynia, w przydrożnym rowie ugrzęzła sarna. Najprawdopodobniej została potrącona przez samochód. Jak informują strażacy, sarna nie potrafiła wydostać się z rowu pełnego wody i błota. Mogła mieć złamane kończyny. Na miejsce wezwano rakarza, którzy przewiózł zwierzę do weterynarza. Działania strażaków zajęły ok. 1 godz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi

Uważajcie na imprezach. Może być niebezpiecznie Uważajcie na imprezach. Może być niebezpiecznie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
menel18.04.2018 14:07

świeża dziczyzna na rynku się pojawi :) pychotka

Gość18.04.2018 13:24

Po raz kolejny ktoś ciężko pracuje (rakarz) a ktoś inny przypisuje sobie zasługi. Tak było, jest i jeszcze długo będzie.

Oko proroka18.04.2018 11:13

Co z sarna będzie zdrowa, czy zostanie zgrilowana