Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 kwietnia 2018

"Będę wyzywać teściową , bo nie potrafię się z nią dogadać"

"Będę wyzywać teściową , bo nie potrafię się z nią dogadać"
fot. KMP Jastrzębie

W środę rano policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Teściowa zarzucała zięciowi, że ten ją wyzywa i bije. Świadkiem zdarzenia było 3-letnie dziecko.

- Około godziny 9:15 na ulicę Wodeckiego udał się policyjny patrol. Ze zgłoszenia wynikało, że 53-letnia kobieta została wyzywana i poszarpana przez swojego zięcia. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, od której wyczuwało się woń alkoholu oraz 33-letniego mężczyznę, mającego ok. 3 promile alkoholu w organizmie. Ten oświadczył, że będzie dalej wyzywał teściową, ponieważ nie może się z nią dogadać. Sprawca interwencji został odwieziony do wytrzeźwienia. Rodzinie została założona tzw. niebieska karta - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Świadkiem awantury domowej było 3-letnie dziecko zatrzymanego.

- Obecny w mieszkaniu dziadek dziecka, który był trzeźwy oświadczył, że sprawuje opiekę nad nim. Życiu i zdrowiu małoletniego nie zagrażało niebezpieczeństwo - powiedziała mł. asp. Bogusława Dudek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Martin19.04.2018 15:17

Patologia...

Jakub19.04.2018 10:19

Potworności jakie się dzieją powinny być zatrzymane. Skąd się to bierze?