Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 kwietnia 2018

Kolejny ojciec z 3 promilami trzeźwieje w areszcie

Kolejny ojciec z 3 promilami  trzeźwieje w areszcie
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy mundurowi interweniowali wobec ojca, który znajdując się pod znacznym wpływem alkoholu, sprawował opiekę nad 5-letnim synem i 7-letnią córką. 32-latek miał w organizmie 3 promile alkoholu. 

 - Dzisiejszej nocy dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu sprawuje opiekę nad dziećmi. Mundurowi, którzy udali się na miejsce ustalili, że mężczyzna jest ojcem 5-letniego syna i 7-letniej córki. Okazało się, że 32-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego trzy promile. Dzieci zostały przekazane pod opiekę matce. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem jastrzębianin naraził życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić mu będzie kara nawet 5 lat więzienia. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

"Manhattan": Pani wyzywa pana "Manhattan": Pani wyzywa pana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość24.04.2018 9:33

KAZ, nie uogólniaj, twoja rodzina to nie całe miasto.

KAZ24.04.2018 8:47

Za komuny każdego 15tego całe miasto było pijane. Nikt nie interweniował. Dziś sensacja. Ale tak to jest jak się z sasiadem wódkę pije, a następnego dnia prosi o podwiezienie do szpitala. Miasto kapusiów.

Radio Teheran23.04.2018 13:21

Wodka slodka, wodka mila,
W wodce radosc, w wodce sila,

A gdy beczka pusta jest,
Wnet do drzwi zapuka bies!