Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
4 maja 2018

Uwaga! Drogówka sprawdza kierowców

Uwaga! Drogówka sprawdza kierowców
fot. Policja.pl

Długi weekend trwa. Niestety na polskich drogach miały miejsce wypadki śmiertelne. Policja prowadzi wzmożone kontrole, tak aby każdy mógł bezpiecznie dojechać do celu.

Podczas tegorocznego długiego weekendu majowego, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek, czuwają policjanci ruchu drogowego. Policyjne działania rozpoczęły się w poniedziałek o 6.00 i potrwają do 6 maja do godz. 22.00.

- W czasie działań policjanci sprawdzają czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Mundurowi kontrolują także stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju - podkreśla Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Myśliwy_Amator07.05.2018 6:38

Panie, po trzeźwemu to ja nigdy zająca nie trafił, a po pijaku zawsze....

Seboc04.05.2018 9:54

Ja sie nie boje nie stac mnie na samochod a co dopiero tak droga benzyne.

piwosz04.05.2018 9:15

Mnie już dziś sprawdzili. Jestem czysty, a nie piłem już ze dwa tygodnie. To znaczy, piłem, ale nie to co szukają policjanci. Tak ich załatwiłem! Radzę to robić innym. Niech nie mają satysfakcji. A tym, którzy dają im satysfakcję, chętnie bym obił japę.

Gość04.05.2018 8:19

Ja parkuję na przejściu dla pieszych, a jeżeli miejsce jest zajęte to na trawniku koło ławeczki, wtedy wiem, że policja się nie przyczepi.