Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 czerwca 2018

Pędził przez miasto mając 108 km/h

Pędził przez miasto mając 108 km/h
fot. Policja. pl

Kolejny pirat drogowy, który przekroczył dozwoloną prędkość kierowania pojazdem został zatrzymany. Mknął przez miasto mając 108 km/h.

Jeden z obowiązujących przepisów mówi o tym, że kierowca, który przekroczy dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, traci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Taka też była przyczyna niedzielnej interwencji jastrzębskiej drogówki.

- Podczas wykonywanego na ulicy Pszczyńskiej pomiaru prędkości, mundurowi "namierzyli" kierowcę peugeota, który miał na liczniku 108 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 58 km/h. Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 26-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
do radio teheran 05.06.2018 16:44

ty znowu ze swoim głupim komentarzem przecież ulica pszczyńska ciągnie się od ronda na dolnym aż do pniówka jest to cały czas teren zabudowany oprócz krótkiego odcinka zaczynającego się na skrzyżowaniu z DGP do zjazdu z wiaduktu w pobliżu auto złomu,giełdy na bziu

Mandat05.06.2018 15:13

Nie tylko mandal ale i zapłacenie za wymianę latarni, problemy w ruchu i jeszcze innych trudności. To wszystko musi zapłacić za swój głupi czyn. Czy koszt 30-40 tysięcy nie jest za mały?

Kierowca bombowca05.06.2018 15:10

Dlaczego ten przygłup żyje? Przecież mógł uciekać a wcześniej próbować przejechać policjanta. Kilka celnych strzałów i mielibyśmy go z głowy. Namawiam do likwidowania takich głupich, którzy mogą zabić niewinną osobę. Co z tego, że pójdzie siedzieć. Zabity człowiek nadal nie będzie żył a jego rodzina nadal będzie w traumie aż do śmierci. Czy sami mamy likwidować takich bandytów za kierownicą? Jak do tego dojdzie to już nie będzie spokoju w tym mieście.

Ieoś05.06.2018 12:12

Inne portale podały że to mieszkaniec Wodzisławia.

Leszek05.06.2018 9:48

Brawo policja tak trzymać.
Więcej kontroli alkomatem.

Radio Teheran05.06.2018 9:06

"Przez miasto" na ul. Pszczynskiej.

........05.06.2018 8:33

Powinno być trzy lata i ponowny egzamin tak jak w Niemczech , notabene ponownego egzaminu nie zdaje 95% kozaków drogowych , co eliminuje ich z dróg .

Pokaż wszystkie opinie (8)