Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
5 czerwca 2018

Pędził przez miasto mając 108 km/h

Pędził przez miasto mając 108 km/h
fot. Policja. pl

Kolejny pirat drogowy, który przekroczył dozwoloną prędkość kierowania pojazdem został zatrzymany. Mknął przez miasto mając 108 km/h.

Jeden z obowiązujących przepisów mówi o tym, że kierowca, który przekroczy dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, traci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Taka też była przyczyna niedzielnej interwencji jastrzębskiej drogówki.

- Podczas wykonywanego na ulicy Pszczyńskiej pomiaru prędkości, mundurowi "namierzyli" kierowcę peugeota, który miał na liczniku 108 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 58 km/h. Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 26-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
do radio teheran 05.06.2018 16:44

ty znowu ze swoim głupim komentarzem przecież ulica pszczyńska ciągnie się od ronda na dolnym aż do pniówka jest to cały czas teren zabudowany oprócz krótkiego odcinka zaczynającego się na skrzyżowaniu z DGP do zjazdu z wiaduktu w pobliżu auto złomu,giełdy na bziu

Mandat05.06.2018 15:13

Nie tylko mandal ale i zapłacenie za wymianę latarni, problemy w ruchu i jeszcze innych trudności. To wszystko musi zapłacić za swój głupi czyn. Czy koszt 30-40 tysięcy nie jest za mały?

Kierowca bombowca05.06.2018 15:10

Dlaczego ten przygłup żyje? Przecież mógł uciekać a wcześniej próbować przejechać policjanta. Kilka celnych strzałów i mielibyśmy go z głowy. Namawiam do likwidowania takich głupich, którzy mogą zabić niewinną osobę. Co z tego, że pójdzie siedzieć. Zabity człowiek nadal nie będzie żył a jego rodzina nadal będzie w traumie aż do śmierci. Czy sami mamy likwidować takich bandytów za kierownicą? Jak do tego dojdzie to już nie będzie spokoju w tym mieście.

Ieoś05.06.2018 12:12

Inne portale podały że to mieszkaniec Wodzisławia.

Leszek05.06.2018 9:48

Brawo policja tak trzymać.
Więcej kontroli alkomatem.

Radio Teheran05.06.2018 9:06

"Przez miasto" na ul. Pszczynskiej.

........05.06.2018 8:33

Powinno być trzy lata i ponowny egzamin tak jak w Niemczech , notabene ponownego egzaminu nie zdaje 95% kozaków drogowych , co eliminuje ich z dróg .

Pokaż wszystkie opinie (8)