Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 lipca 2018

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu
fot. KMP Jastrzębie

Jechał całą szerokością jezdni, najechał na krawężnik mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Na dodatek mężczyzna miał już zatrzymane prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 22.00 na ulicy Podhalańskiej. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, że samochodem volvo prawdopodobnie porusza się pijany kierowca. Świadek widząc, że kierowca osobówki jedzie całą szerokością jezdni i najechał na krawężnik przypuszczał, że może on być pod wpływem alkoholu, zaczął za nim jechać i powiadomił dyżurnego.

- W efekcie mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej drogówki w zatoce autobusowej na ulicy Podhalańskiej. Mężczyzna oświadczył, że wracał od kolegi z Ruptawy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto wyszło na jaw, że amator jazdy na "podwójnym gazie" miał już zatrzymane prawo jazdy w kwietniu tego roku. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
do ...11.07.2018 19:23

Zamiast rozmowach o mieście, lepiej pisać "miasto pije" lub coś podobnego. To wyklucza dyskusję na forum o mieście. Lepiej pisać głupoty i zabeblać wszelkie problemy i pomysły o mieście. Skąd ja to znam? Z lat 80-tych w stanie wojennym? Czy to nie śmierdzi? Czy stający w obronie "mieszkańca" który pisze bzdury nie świadczy o blokowanie dyskusji na rzecz głupich wpisów? Ten młody człowiek świetnie się bawi, powtarzając głupstwa jakie wpisują starsi od niego, którzy poza tym nie mają nic do powiedzenia.
Zabawne. Dobrze, że mieszkam już daleko od miasta w którym mają głos głupi.

Do bliski mu Dziś o 10:3211.07.2018 11:21

"Osobnik podpisujący się "mieszkaniec" jest chorym psychicznie człowiekiem" Kolego jeżeli to nie jest prawdą to jest pomówienie , a jeżeli posiadasz taką wiedzę o nim to jest to ujawnieniem tajemnicy lekarskiej i jako takie podlega karze . Lepiej uważać co sie pisze.

mieszkanka11.07.2018 10:56

@ bliski mu
Dziś o 10:32
Następny tęskniący za cenzurą .

do bliski mu Dziś o 10:3211.07.2018 10:49

A co marzy ci się cenzura ? tęsknisz za minionym ustrojem uważasz , że tylko twoja opinia jest prawdziwa.Skoro tak myślisz to dajesz dowód na to , że to własnie Ty nie nadążasz za rzeczywistością i żyjesz w urojonym swiecie gdzie każda wypowiedż w mediach musi być ocenzurowana . Nie zauważyłeś że mamy 2018 rok świat jaki pamiętasz już przeminął .Stwórz swój własny portal wtedy będziesz mógł wszystkich i wszystko cenzurować powodzenia.

bliski mu11.07.2018 10:32

Osobnik podpisujący się "mieszkaniec" jest chorym psychicznie człowiekiem. Nie zwracajcie na niego uwagę. Osoba decydująca co publikować a co nie, powinna zatrzymywać komentarze "mieszkańca". Ale zdaje się, że to jest osoba nienawidząca to miasto.

Co mu zrobić Dziś o 9:1011.07.2018 9:43

Przyjdż z mamą i niech powie o co ci chodzi.

Radio Teheran11.07.2018 9:27

"wracał od kolegi z Ruptawy"

Jeden taki Kolega z Ruptawy kiedys zwalnial policjantow, jak go pijanego zatrzymali.

Co mu zrobić 11.07.2018 9:10

Połamać mu ręce i nogi i tak zostawić. Wtedy na pewno nikomu już nie zagrozi.

Głupi, podpisujący się mieszkaniec zostanie ukarany za swoją głupotę. Jego wiek nie jest wytłumaczeniem.

Andrzej11.07.2018 7:48

Miasto pije

Andrzej11.07.2018 7:36

Do mieszkańca,to widać po twoim wpisie

Pokaż wszystkie opinie (11)