Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Jechał całą szerokością jezdni, najechał na krawężnik mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Na dodatek mężczyzna miał już zatrzymane prawo jazdy.

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 22.00 na ulicy Podhalańskiej. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, że samochodem volvo prawdopodobnie porusza się pijany kierowca. Świadek widząc, że kierowca osobówki jedzie całą szerokością jezdni i najechał na krawężnik przypuszczał, że może on być pod wpływem alkoholu, zaczął za nim jechać i powiadomił dyżurnego.

- W efekcie mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej drogówki w zatoce autobusowej na ulicy Podhalańskiej. Mężczyzna oświadczył, że wracał od kolegi z Ruptawy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto wyszło na jaw, że amator jazdy na "podwójnym gazie" miał już zatrzymane prawo jazdy w kwietniu tego roku. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

11 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do ... (82.177. * .2) 11.07.2018 19:23

Zamiast rozmowach o mieście, lepiej pisać "miasto pije" lub coś podobnego. To wyklucza dyskusję na forum o mieście. Lepiej pisać głupoty i zabeblać wszelkie problemy i pomysły o mieście. Skąd ja to znam? Z lat 80-tych w stanie wojennym? Czy to nie śmierdzi? Czy stający w obronie "mieszkańca" który pisze bzdury nie świadczy o blokowanie dyskusji na rzecz głupich wpisów? Ten młody człowiek świetnie się bawi, powtarzając głupstwa jakie wpisują starsi od niego, którzy poza tym nie mają nic do powiedzenia.
Zabawne. Dobrze, że mieszkam już daleko od miasta w którym mają głos głupi.

~Do bliski mu Dziś o 10:32 (85.14. * .18) 11.07.2018 11:21

"Osobnik podpisujący się "mieszkaniec" jest chorym psychicznie człowiekiem" Kolego jeżeli to nie jest prawdą to jest pomówienie , a jeżeli posiadasz taką wiedzę o nim to jest to ujawnieniem tajemnicy lekarskiej i jako takie podlega karze . Lepiej uważać co sie pisze.

~mieszkanka (85.14. * .18) 11.07.2018 10:56

@ bliski mu
Dziś o 10:32
Następny tęskniący za cenzurą .

~do bliski mu Dziś o 10:32 (85.14. * .18) 11.07.2018 10:49

A co marzy ci się cenzura ? tęsknisz za minionym ustrojem uważasz , że tylko twoja opinia jest prawdziwa.Skoro tak myślisz to dajesz dowód na to , że to własnie Ty nie nadążasz za rzeczywistością i żyjesz w urojonym swiecie gdzie każda wypowiedż w mediach musi być ocenzurowana . Nie zauważyłeś że mamy 2018 rok świat jaki pamiętasz już przeminął .Stwórz swój własny portal wtedy będziesz mógł wszystkich i wszystko cenzurować powodzenia.

~bliski mu (82.177. * .2) 11.07.2018 10:32

Osobnik podpisujący się "mieszkaniec" jest chorym psychicznie człowiekiem. Nie zwracajcie na niego uwagę. Osoba decydująca co publikować a co nie, powinna zatrzymywać komentarze "mieszkańca". Ale zdaje się, że to jest osoba nienawidząca to miasto.

~Co mu zrobić Dziś o 9:10 (85.14. * .18) 11.07.2018 09:43

Przyjdż z mamą i niech powie o co ci chodzi.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 11.07.2018 09:27

"wracał od kolegi z Ruptawy"

Jeden taki Kolega z Ruptawy kiedys zwalnial policjantow, jak go pijanego zatrzymali.

~Co mu zrobić (82.177. * .2) 11.07.2018 09:10

Połamać mu ręce i nogi i tak zostawić. Wtedy na pewno nikomu już nie zagrozi.

Głupi, podpisujący się mieszkaniec zostanie ukarany za swoją głupotę. Jego wiek nie jest wytłumaczeniem.

~Andrzej (85.14. * .18) 11.07.2018 07:48

Miasto pije

~Andrzej (77.252. * .218) 11.07.2018 07:36

Do mieszkańca,to widać po twoim wpisie

~mieszkaniec (85.14. * .18) 11.07.2018 07:27

Miasto pije