Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
5 września 2018

Mieszkańcy otrzymają nowy parking

Mieszkańcy otrzymają nowy parking
fot. kb /jastrzebieonline

Z tej informacji ucieszą się mieszkańcy bloków przylegających do ulicy Podhalańskiej - będą mieć nowy parking. Niedawno firma wjechała na plac budowy. 

- Trwa remont parkingu przy ul. Podhalańskiej. Zadanie obejmuje wymianę podbudowy i wykonanie nawierzchni z kostki brukowej. Po remoncie będzie wydzielonych 70 miejsc parkingowych. Koszt robót wynosi 265 tys. zł, a prace potrwają do końca września  - informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Radny Józef Kubera i jednocześnie mieszkaniec osiedla Arki Bożka podkreśla, że na nowy parking mieszkańcy czekali 20 lat i jego budowa jest realizacją jednego z najważniejszych postulatów tamtejszych lokatorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa ogromny remont za 18 mln Trwa ogromny remont za 18 mln

Wyremontowano kolejne chodniki w mieście Wyremontowano kolejne chodniki w mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
do Mokry Marian06.09.2018 9:45

Chyba przez skromność nie dodałeś, że jesteś kretynem. To widać nie tylko na tym forum.

Mokry Marian 05.09.2018 21:28

Po co ludzą parkingi skoro nie potrafią parkować. Tylk oja potrafię jestem, najlepszy, najfajniejszy co z tego że się cały czas POCĘ ?

:-))05.09.2018 17:12

Z tymi budowami w Jastrzębiu jest po...rąbane!! Można zobaczyć jak na Jasnej idą prace,typu jakieś wymiany rur! Najpierw budowano piękne chodniki a teraz mądry inaczej postanowił wymieniać rury! od jak to głupiego szuka robota.

Do ludu05.09.2018 13:52

Aha czyli wy myślicie że przez 3 lata nic się nie działo a teraz nagle wszystko? Ludzie ogarnijcie się. 2 lata temu robimy był parking na Moniuszki, rok temu na Zofiówce. Teraz pora na ten. Ciągle coś się remontuje a wy tylko widzicie to przed wyborami. Żałosne i zawistne z was ludki. Na OWN też tak gadaliscie? To nic że w poprzednich latach miasto projektowało obiekt, starali się o dofinansowanie, inne zgody itp. nagle się przed wyborami "się zrobiło" samo. Naprawdę jesteście tacy ślepi i głupi czy po prostu musicie sobie ponarzekac?

gość 05.09.2018 13:43

Na innych osiedlach też brakuje miejsc parkingowych droga Pani Prezydent do dzieła! Do wyborów tak mało czasu zostało, a tyle do zrobienia.

Gosc05.09.2018 13:43

Trudno naprawić i zrobić wszystko co Janecki zniszczył przez 12 lat.

tik tak05.09.2018 13:38

Powiem ci tak. Ja od 15tu lat czekam na kanalizację. Każda z poprzednich i ta obecna władza ma to w 4 literach. Wiesz dlaczego, bo tu gdzie mieszkamy jest mało głosów wyborczych, dziury w asfalcie znam od lat na pamięć, o oświetleniu dróg nikt już nie mówi, bo każdy obiecywał że zrobi. Pamiętają o nas tylko przy ściąganiu podatków. Będę każdą władzę hejtował, za to że wszystko przeliczają na głosy wyborcze.
Oszczędzają kasę i przesuwają na rok wyborczy żeby się pokazać mieszkańcom. Tak jest za każdym razem przed wyborami, a wam się to jak widzę podoba

Pokaż wszystkie opinie (16)