Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 września 2018

Mieszkańcy otrzymają nowy parking

Mieszkańcy otrzymają nowy parking
fot. kb /jastrzebieonline

Z tej informacji ucieszą się mieszkańcy bloków przylegających do ulicy Podhalańskiej - będą mieć nowy parking. Niedawno firma wjechała na plac budowy. 

- Trwa remont parkingu przy ul. Podhalańskiej. Zadanie obejmuje wymianę podbudowy i wykonanie nawierzchni z kostki brukowej. Po remoncie będzie wydzielonych 70 miejsc parkingowych. Koszt robót wynosi 265 tys. zł, a prace potrwają do końca września  - informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Radny Józef Kubera i jednocześnie mieszkaniec osiedla Arki Bożka podkreśla, że na nowy parking mieszkańcy czekali 20 lat i jego budowa jest realizacją jednego z najważniejszych postulatów tamtejszych lokatorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy! To was może drogo kosztować Kierowcy! To was może drogo kosztować

Północna odnowiona przed remontem wiaduktu Północna odnowiona przed remontem wiaduktu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
do Mokry Marian06.09.2018 9:45

Chyba przez skromność nie dodałeś, że jesteś kretynem. To widać nie tylko na tym forum.

Mokry Marian 05.09.2018 21:28

Po co ludzą parkingi skoro nie potrafią parkować. Tylk oja potrafię jestem, najlepszy, najfajniejszy co z tego że się cały czas POCĘ ?

:-))05.09.2018 17:12

Z tymi budowami w Jastrzębiu jest po...rąbane!! Można zobaczyć jak na Jasnej idą prace,typu jakieś wymiany rur! Najpierw budowano piękne chodniki a teraz mądry inaczej postanowił wymieniać rury! od jak to głupiego szuka robota.

Do ludu05.09.2018 13:52

Aha czyli wy myślicie że przez 3 lata nic się nie działo a teraz nagle wszystko? Ludzie ogarnijcie się. 2 lata temu robimy był parking na Moniuszki, rok temu na Zofiówce. Teraz pora na ten. Ciągle coś się remontuje a wy tylko widzicie to przed wyborami. Żałosne i zawistne z was ludki. Na OWN też tak gadaliscie? To nic że w poprzednich latach miasto projektowało obiekt, starali się o dofinansowanie, inne zgody itp. nagle się przed wyborami "się zrobiło" samo. Naprawdę jesteście tacy ślepi i głupi czy po prostu musicie sobie ponarzekac?

gość 05.09.2018 13:43

Na innych osiedlach też brakuje miejsc parkingowych droga Pani Prezydent do dzieła! Do wyborów tak mało czasu zostało, a tyle do zrobienia.

Gosc05.09.2018 13:43

Trudno naprawić i zrobić wszystko co Janecki zniszczył przez 12 lat.

tik tak05.09.2018 13:38

Powiem ci tak. Ja od 15tu lat czekam na kanalizację. Każda z poprzednich i ta obecna władza ma to w 4 literach. Wiesz dlaczego, bo tu gdzie mieszkamy jest mało głosów wyborczych, dziury w asfalcie znam od lat na pamięć, o oświetleniu dróg nikt już nie mówi, bo każdy obiecywał że zrobi. Pamiętają o nas tylko przy ściąganiu podatków. Będę każdą władzę hejtował, za to że wszystko przeliczają na głosy wyborcze.
Oszczędzają kasę i przesuwają na rok wyborczy żeby się pokazać mieszkańcom. Tak jest za każdym razem przed wyborami, a wam się to jak widzę podoba

do "gość" i "tak tak"05.09.2018 11:18

Ty tak normalnie myślisz? Radny Józef Kubera powiedział: że na nowy parking mieszkańcy czekali 20 lat. To o których wyborach myślisz? W dodatku "Parking był a teraz będzie odnowiony."
Nie pisz jak nie potrafisz myśleć, bo się ośmieszasz. Prostackim myśleniem nie można się popisać. Chociaż teraz, przy tym rządzie, jest to możliwe.

gość 05.09.2018 10:33

Gdyby nie wybory to parkingu nadal nie byłoby. Dobrze, że Józef K. już nie startuje, więc koniec gańby. Dlaczego nie upominał się o parking przez 4. letnia kadencję?

tik tak05.09.2018 9:48

Tak to prawda w końcu się coś dzieje. Bo wybory za chwilę. Zawsze tak jest że przed samymi wyborami mamy natłok inwestycji. Gdyby parking zrobiono 2 lata temu to już by był zapomniany.
Firmy też mają swój czas nie nadążają z robotami
A jak tam wybieg dla psów za 390 000, kiedy otwarcie?

Pokaż wszystkie opinie (16)