Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
28 października 2018

Dziewczynka została potrącona na pasach

Dziewczynka została potrącona na pasach
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

To już chyba jakieś fatum. Doszło do kolejnego potrącenia na pasach. Tym razem ofiarą była dziewczynka, która została odwieziona do szpitala. 

W sobotę około godz. 20:00 na przejściu dla pieszych na al. Piłsudskiego (na wysokości ulicy Wrocławskiej) doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Państwowa Straż Pożarna potwierdziła, że poszkodowana ma 14 lat a do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych tuż obok dawnego sklepu „Supersam”. Według relacji świadków kobieta kierująca samochodem marki Fiat potrąciła przechodzącą w tym miejscu dziewczynkę. Na miejsce wezwano ratownictwo medyczne, straż pożarną, a jastrzębska drogówka wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Ranną odwieziono do szpitala.

Policjanci apelują o ostrożność zarówno do kierowców, jak i pieszych, zwłaszcza teraz, kiedy warunki na drogach są trudne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (66)
Ja04.11.2018 21:53

Takie małe miasto i policja nie radzi sobie. Miasto jest niebezpieczne a i owszem. Jak nie morderstwo to samobójstwo. Zal

Grzeczne dziecko-dziweczynka30.10.2018 9:25

Miala pewnie sluchwaki

Staszek29.10.2018 7:34

Jak człowiek jest sprytny to sobie w życiu poradzi i na przejściu i wszędzie a jak chodzi i nie interesuje się co się dzieje w koło niego samego to daleko w życiu nie zajdzie choćby nie wiem jak zaklinał rzeczywistość .

Gość29.10.2018 7:21

Nie czuję się w Jastrzębiu bezpiecznie, to co dzieje się na drogach to istna samowolka i igranie z życiem ludzkim. Gdzie jest drogowka?

Gość29.10.2018 7:15

Wszystkie przejścia w JZ to potencjalne miejsca śmierci. Co na to policja?

mieszkaniec29.10.2018 6:59

To jedno z najbardziej niebezpiecznych przejść w mieście.

Gość29.10.2018 6:07

Dramat

Pokaż wszystkie opinie (66)