Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
EkoOkna
16 listopada 2018

Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Jastrzębska nauczycielka najlepsza
fot. SP 4

Szkoła Podstawowa nr 4 została po raz kolejny zauważona w krajowym środowisku edukacyjnym. Nauczyciel tej placówki otrzymał prestiżowe wyróżnienie.

5. listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie miała miejsce konferencja inaugurująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. W ramach konferencji odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie nauczyciel z POWER-em.

- Miło nam poinformować, iż laureatką pierwszej nagrody w kategorii edukacja szkolna została pani Michalina Gawlikowska, nauczycielka języka angielskiego oraz historii w Szkole Podstawowej nr 4.  Konkurs był zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej - informuje Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju.

Konkurs miał na celu wyróżnienie osób biorących udział w zagranicznych mobilnościach oraz promocję najciekawszych efektów projektów mobilności realizowanych przez beneficjentów Programu Erasmus+ i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w sektorach edukacja szkolna oraz kształcenie i szkolenia zawodowe w latach 2014-2017.

Przedmiotem konkursu były autorskie materiały dydaktyczne (edukacyjne) powstałe w wyniku realizacji projektów mobilności przez polskie instytucje biorące udział w Programach Erasmus+ i PO WER koordynowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Konkurs pokazał efekty realizowanych projektów w ramach Erasmus+ i PO WER w sektorach: edukacja szkolna, kształcenie i szkolenia zawodowe oraz ich wpływ na rozwój zawodowy nauczycieli i podniesienie jakości pracy szkoły.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie zakaz strajku dla nauczycieli? Będzie zakaz strajku dla nauczycieli?

Kto był sprawcą fałszywych alarmów? Kto był sprawcą fałszywych alarmów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
uczniowie19.11.2018 11:25

gratulujemy pani Michalinie sukcesu , zasłużyła na to ciężką pracą i każdy chciałby mieć takiego nauczyciela .

Gość17.11.2018 9:48

brawo, brawo, brawo, braawo :)

Gość16.11.2018 23:09

Dobrze ze dostała nagrodę. Do tej pory jeździły na darmowe wycieczki.

Gość16.11.2018 19:25

Wspaniała informacja !

też pedagog16.11.2018 17:00

Brawo koleżanko! Gratulacje.

Radio Teheran16.11.2018 12:29

Uczcie sie dzieci jezykow a cala Europa (i nie tylko) stoi dla was otworem.
Przyszlosc buraczano-kartoflanej Wolski nie rysuje sie kolorowo, trzeba miec potencjal, by sie stad wyrwac.

Gość16.11.2018 7:19

Gratulacje