Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
16 listopada 2018

Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Jastrzębska nauczycielka najlepsza
fot. SP 4

Szkoła Podstawowa nr 4 została po raz kolejny zauważona w krajowym środowisku edukacyjnym. Nauczyciel tej placówki otrzymał prestiżowe wyróżnienie.

5. listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie miała miejsce konferencja inaugurująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. W ramach konferencji odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie nauczyciel z POWER-em.

- Miło nam poinformować, iż laureatką pierwszej nagrody w kategorii edukacja szkolna została pani Michalina Gawlikowska, nauczycielka języka angielskiego oraz historii w Szkole Podstawowej nr 4.  Konkurs był zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej - informuje Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju.

Konkurs miał na celu wyróżnienie osób biorących udział w zagranicznych mobilnościach oraz promocję najciekawszych efektów projektów mobilności realizowanych przez beneficjentów Programu Erasmus+ i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w sektorach edukacja szkolna oraz kształcenie i szkolenia zawodowe w latach 2014-2017.

Przedmiotem konkursu były autorskie materiały dydaktyczne (edukacyjne) powstałe w wyniku realizacji projektów mobilności przez polskie instytucje biorące udział w Programach Erasmus+ i PO WER koordynowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Konkurs pokazał efekty realizowanych projektów w ramach Erasmus+ i PO WER w sektorach: edukacja szkolna, kształcenie i szkolenia zawodowe oraz ich wpływ na rozwój zawodowy nauczycieli i podniesienie jakości pracy szkoły.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Marzą o tym, aby zostać policjantem (video) Marzą o tym, aby zostać policjantem (video)

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
uczniowie19.11.2018 11:25

gratulujemy pani Michalinie sukcesu , zasłużyła na to ciężką pracą i każdy chciałby mieć takiego nauczyciela .

Gość17.11.2018 9:48

brawo, brawo, brawo, braawo :)

Gość16.11.2018 23:09

Dobrze ze dostała nagrodę. Do tej pory jeździły na darmowe wycieczki.

Gość16.11.2018 19:25

Wspaniała informacja !

też pedagog16.11.2018 17:00

Brawo koleżanko! Gratulacje.

Radio Teheran16.11.2018 12:29

Uczcie sie dzieci jezykow a cala Europa (i nie tylko) stoi dla was otworem.
Przyszlosc buraczano-kartoflanej Wolski nie rysuje sie kolorowo, trzeba miec potencjal, by sie stad wyrwac.

Gość16.11.2018 7:19

Gratulacje