Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
28 stycznia 2019

Karmić piersią czy nie?

Karmić piersią czy nie?
fot. pixabay

Karmienie piersią jest coraz bardziej popularne wśród mam. Przemawiają za tym wskazania medyczne.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju zorganizował dla personelu medycznego szkolenie na temat „Karmienie Piersią - Standard  w opiece  okołoporodowej” przeprowadzonego przez specjalistów z Centrum Nauki o Laktacji.

 Wątpliwości i problemy związane z karmieniem piersią to najczęstszy powód zmartwień i niepokojów młodych mam. Choć karmienie piersią to jedna z najbardziej naturalnych czynności pod słońcem, to jednak na początku niemal każda młoda mama potrzebuje instruktażu, jak się do tego zabrać. Odpowiednio przygotowany personel i profesjonalna pomoc już w pierwszych godzinach po porodzie ma kluczowe znaczenie.

 - Warto już w ciąży pomyśleć o tym, aby odpowiednio się do tego przygotować. W naszym Szpitalu funkcjonuje Szkoła Świadomego Rodzicielstwa programie, której między innymi znajdują się zagadnienia związane naturalnym karmieniem maluszka, ponadto o pomoc można zwrócić się do Poradni Laktacyjnej. Serdecznie zapraszamy! – mówi Marcelina Twardowska, rzecznik prasowy WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość29.01.2019 14:49

Ja jeszcze do przedszkola z piersią latalam a sąsiadka do szkoły. Co a głupi artykuł.

mama29.01.2019 11:59

ja nasze dzieci piersią karmiłam 1.5 roku każdego.

Do gość 129.01.2019 10:28

Znawca po prostu geniusz

Gość zołza z zofiówki 29.01.2019 10:15

Te zołza zejdż z mojego nicku ,nie wiem kto Cię doji to Twoja brocha XD

Gość29.01.2019 1:12

Najlepiej do 18 lat. Jeszcze troche i pis karmienie plus wprowadzi.

Gość128.01.2019 23:14

Babom sie niechce karmić wygodne królowe odrazu dają sztuczne mleko żeby dziecko całą noc spało a one wypoczęte na paznokcie mogły iść, a pozniej płacz i lament bo dziecko co chwile choruje.....

zołza z zofiówki28.01.2019 12:44

Ja karmię mojego cały czas