Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
EkoOkna
28 stycznia 2019

Karmić piersią czy nie?

Karmić piersią czy nie?
fot. pixabay

Karmienie piersią jest coraz bardziej popularne wśród mam. Przemawiają za tym wskazania medyczne.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju zorganizował dla personelu medycznego szkolenie na temat „Karmienie Piersią - Standard  w opiece  okołoporodowej” przeprowadzonego przez specjalistów z Centrum Nauki o Laktacji.

 Wątpliwości i problemy związane z karmieniem piersią to najczęstszy powód zmartwień i niepokojów młodych mam. Choć karmienie piersią to jedna z najbardziej naturalnych czynności pod słońcem, to jednak na początku niemal każda młoda mama potrzebuje instruktażu, jak się do tego zabrać. Odpowiednio przygotowany personel i profesjonalna pomoc już w pierwszych godzinach po porodzie ma kluczowe znaczenie.

 - Warto już w ciąży pomyśleć o tym, aby odpowiednio się do tego przygotować. W naszym Szpitalu funkcjonuje Szkoła Świadomego Rodzicielstwa programie, której między innymi znajdują się zagadnienia związane naturalnym karmieniem maluszka, ponadto o pomoc można zwrócić się do Poradni Laktacyjnej. Serdecznie zapraszamy! – mówi Marcelina Twardowska, rzecznik prasowy WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpieczna droga do prosektorium Niebezpieczna droga do prosektorium

Będzie kontrola izby przyjęć Będzie kontrola izby przyjęć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość29.01.2019 14:49

Ja jeszcze do przedszkola z piersią latalam a sąsiadka do szkoły. Co a głupi artykuł.

mama29.01.2019 11:59

ja nasze dzieci piersią karmiłam 1.5 roku każdego.

Do gość 129.01.2019 10:28

Znawca po prostu geniusz

Gość zołza z zofiówki 29.01.2019 10:15

Te zołza zejdż z mojego nicku ,nie wiem kto Cię doji to Twoja brocha XD

Gość29.01.2019 1:12

Najlepiej do 18 lat. Jeszcze troche i pis karmienie plus wprowadzi.

Gość128.01.2019 23:14

Babom sie niechce karmić wygodne królowe odrazu dają sztuczne mleko żeby dziecko całą noc spało a one wypoczęte na paznokcie mogły iść, a pozniej płacz i lament bo dziecko co chwile choruje.....

zołza z zofiówki28.01.2019 12:44

Ja karmię mojego cały czas