Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
31 stycznia 2019

Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała

Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Państwowa Straż Pożarna otrzymała we wtorek, około godziny 21-22, zgłoszenie, że jedna z mieszkanek jastrzębia potrzebuje pomocy. Okazało się jednak, że do niczego niepokojącego nie doszło.

- W trakcie dojazdu na miejsce zdarzenia, czyli do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Pomorskiej, zastępów strażackich stanowisko kierowania uzyskało informację telefoniczną z SIWCPR, że kobieta kąpała się, przez co nie słyszała telefonu i nie potrzebuje pomocy. Po przybyciu zastępów na miejsce potwierdzono tą informację - mówi kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Został pobity i uciekł na rurę? Został pobity i uciekł na rurę?

Młodzi strażacy z "Korfantego" Młodzi strażacy z "Korfantego"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!