Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 marca 2019

"Znalazłem granat! Może być niebezpiecznie"

"Znalazłem granat! Może być niebezpiecznie"
fot. Policja.pl

W niedzielę w godzinach wieczornych do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców znalazł…  granat.

- Zgłoszenie o znalezieniu niewybuchu wpłynęło do nas w niedziele około godziny 17:30. Na miejsce udał się funkcjonariusz posiadajacy uprawnienia do rozpoznania sapersko-minerskiego.  Policjant stwierdził, że to, co zgłaszający wziął za granat jest częścią maszyny rolniczej - mówi st.post. Joanna Głodek z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci apelują, aby zawsze, kiedy znajdziemy przedmiot wzbudzający nasze wątpliwości, informować mundurowych. Zawsze lepiej sprawdzić, czy istnieje realne niebezpieczeństwo, aby uchronić inne osoby przez zagrożeniem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm saperski w Jastrzębiu Alarm saperski w Jastrzębiu

Poszedł na grzyby... znalazł granat Poszedł na grzyby... znalazł granat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
W czym problem?26.03.2019 6:13

Zanim się wezwie służby w podobnych przypadkach należy najpierw samemu zbadać organoleptycznie podejrzany przedmiot, a w ostateczności odbezpieczyć i wyrzucić za siebie. Koniecznie przez lewe ramię. Amen.