Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°14°
Michał Woś
18 kwietnia 2019

Remont w Parku Zdrojowym trwa

Remont w Parku Zdrojowym trwa
fot. UM Jastrzębie

To kolejny krok do tego, by Park Zdrojowy odzyskał dawny blask. Trwają prace, które mają poprawić wygląd placu głównego pomiędzy Domem Zdrojowym a Galerią Historii Miasta.

Do końca roku plac ten wraz z fontanną, muszlą koncertową, ścieżką przed frontem i za budynkiem GHM zostanie przebudowany i odrestaurowany. Prace obejmują również alejkę główną od biblioteki „Masnówka” do parku, ścieżkę przed frontem Domu Zdrojowego oraz placyk z pergolami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
>>19.04.2019 1:04

wyglądało to dobrze, więc nie wiem po co ten "remont", krewny królika ma zarobić?

Radio Teheran18.04.2019 8:44

Czy ono tam drzewa i krzewy wyrzneli?
Niech sobie urzednicy swoje posesje zabetonuja.

Dżordż prosto z drzewa18.04.2019 6:55

Czekamy kiedy głos w sprawie zabierze specjalista od wszystkiego, czyli pan wiceprezydent Foksowicz. On tak starannie i umiejętnie dobiera słowa, a opisywanym zjawiskom dodaje kunsztu swoją wytworną osobowością ;-)

Profesor mniemanologii stosowanej18.04.2019 6:15

Tego właśnie brakowało mieszkańcom, renowacji parku. Nieważny jest brak nowych miejsc pracy, zero nowych inwestorów, nieczynna kolej pasażerka, sypiąca się komunikacja miejska. Najważniejsze są festyny, jarmarki i wiece uliczne. Wszak to takie medialne wydarzenia, podczas których można się doskonale promować na selfie.