Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
Michał Woś
24 kwietnia 2019

Jechał motorowerem mając 2 promile alkoholu

Jechał motorowerem mając 2 promile alkoholu
fot. KMP Jastrzębie

Prawie dwa promile miał w organizmie 61-letni motorowerzysta, który próbował jechać motorowerem ulicami Jastrzębia-Zdroju. Mieszkaniec Jastrzębia, stracił panowanie nad pojazdem a następnie zjechał do rowu.

Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w niedzielę po godzinie 15.00 na ulicy Plebiscytowej. Jastrzębianin stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. O tym, że kierowca jednośladu stwarza zagrożenie w ruchu i może znajdować się pod wpływem alkoholu, oficera dyżurnego poinformował telefonicznie mieszkaniec Jastrzębia.

- Podejrzenia zgłaszającego okazały się słuszne. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego, bagatela, dwa promile. W związku z upadkiem na miejsce przybyło pogotowie które opatrzyło kierujące z uwagi na uraz prawej ręki. Na domiar tego okazało się, że kierowca pozwalał sobie na jazdę po drogach bez aktualnie obowiązującego ubezpieczenia.  Dalszy los nieodpowiedzialnego kierowcy leży w rękach sądu. Za jazdę pod wpływem alkoholu grożą mu 2 lata więzienia - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Lowerboj24.04.2019 9:04

Większe zagrożenie dla mieszkańców stwarzają decydenci w naszym magistracie, co woła o pomstę do nieba!