Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
22 maja 2019

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie.  Bili pięściami i kopali po całym ciele ofiarę napadu. Grozi im kara 3 lat więzienia.

Do pobicia doszło w piątek wieczorem, policjanci udali się na ulicę Kasztanową, gdzie według zgłoszenia ma czekać świadek i pobity 48-letni mężczyzna. Na miejscu świadek przekazał policjantom, że widział jak dwóch mężczyzn biło innego mężczyznę, po czym oddalili się do domu rodzinnego przy ulicy Kasztanowej. Świadek oświadczył, iż zna sprawców pobicia z imienia i nazwiska. Pobity jastrzębianin siedział na chodniku, nie pamiętał co się stało, posiadał widoczne otarcia naskórka na twarzy i głowie oraz zasinienia twarzy.

-  Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, które zabrało 48-latka do szpitala. Świadek oznajmił, że stał około 30 metrów dalej, widział jak jeden z napastników przewrócił poszkodowanego na chodnik a następnie kopali go po całym ciele, wręcz skakali po nim. Gdy mężczyzna zaczął krzyczeć napastnicy odeszli. Mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali dwóch mężczyzn, w wieku 40 i 41 lat, których zatrzymali w związku z pobiciem byli nietrzeźwi. Następnego dnia przedstawiono im zarzut, iż działając czynem o charakterze chuligańskim wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, poprzez zadawanie uderzeń pięściami oraz kopaniem po ciele, dokonał pobicia narażając na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dalszy los mężczyzn leży w rękach sądu. Grożą im 3 lata więzienia - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto odcina kotom łapki? Kto odcina kotom łapki?

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
ormowiec25.05.2019 9:03

z karolca ?

Dżordż prosto z drzewa23.05.2019 7:48

@Lowerboj To byłoby zbyt okrutne, nawet dla nich! Zaraz byśmy mieli na karku obrońców praw człowieka itp itd.

Lowerboj23.05.2019 6:02

Powinno się za karę usadowić sprawców w pierwszym rzędzie na Dniach Jastrzębia. A niech oglądają i cierpią!

Andrzej23.05.2019 1:53

Gdzie jest aga co tak broni bandzioröw

Prawdomowny23.05.2019 1:22

Utylizacja dla bydła.

Green Man22.05.2019 21:27

Za takie coś powinno być usiłowanie zabójstwa i znacznie wyższa kara.Zwyłe śmieci a takich trzeba odizolować.

KAZ22.05.2019 20:39

Jakie 3 lata? Kara śmierci.

Pokaż wszystkie opinie (8)