Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
13 czerwca 2019

JSW wypłaci premię z zysku dla pracowników za 2018 r.

JSW wypłaci premię z zysku dla pracowników za 2018 r.
fot. JSW / Dawid Lach

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej skierował list  do załogi, w którym zapewnił, że zarząd spółki kieruje się jej jak najlepszym interesem. Padła też obietnica wypłacenia pracownikom premii z zysku za 2018 rok. Poniżej prezentujemy tekst listu w całości.

Jako Zarząd JSW pragniemy Państwa uspokoić i poinformować, że decyzje Rady Nadzorczej Spółki wynikają z ustawowych uprawnień organu i mają na celu jak najlepsze funkcjonowanie Firmy.

Jastrzębska Spółka Węglowa w dalszym ciągu będzie funkcjonować efektywnie i w oparciu o najwyższe standardy. Zarząd Spółki w składzie: Robert Małłek - p.o. Prezesa Zarządu JSW, Tomasz Śledź – Zastępca Prezesa JSW ds. Technicznych oraz Artur Wojtków - Zastępca Prezesa JSW ds. Pracy i Polityki Społecznej, nieprzerwanie pracuje nad jak najlepszym modelem działania Spółki oraz całej Grupy Kapitałowej. Naszym wspólnym zadaniem jest zapewnienie Spółce dalszego rozwoju i budowanie wartości dla akcjonariuszy oraz pracowników w jak najdłuższym terminie.

Zapewniamy, że przyszłość Jastrzębskiej Spółki Węglowej i jej pracowników jest dla nas celem nadrzędnym. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na Członków Zarządu X kadencji będziemy dbać o bezpieczeństwo i planować dalszy wzrost wartości naszej Firmy.

Zarząd będzie skupiać się na kwestiach kluczowych w zakresie podstawowej działalności, a każda ważna decyzja będzie dokładnie analizowana pod kątem potencjalnych korzyści dla Spółki i jej pracowników. Nie mamy wątpliwości, że wszystkim Wam zależy na dobru naszej Firmy - Wasze zaangażowanie i wsparcie dobrych dla JSW rozwiązań są dla nas niezwykle istotne.

Pragniemy również poinformować, że Spółka jest w dobrej kondycji finansowej - potwierdzamy również, że planowane jest wypłacenie Załodze premii z zysków za 2018 rok. To dzięki Waszemu wysiłkowi i ciężkiej pracy Jastrzębska Spółka Węglowa tak dobrze się rozwija. 

Wszystkim Pracownikom życzymy spokojnej i bezpiecznej pracy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę

Kto rządzi w JSW?  Niezaksięgowany węgiel? Kto rządzi w JSW? Niezaksięgowany węgiel?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (80)
Gość21.06.2019 15:46

Kiedy płacą premie?!

Qwerty17.06.2019 18:04

W firmach robią za grosze a później zyski miliardowe są,czemu ci ludzie nie pracują pod JSW wtedy by zarobili jak ci w JSW i nie było by premii a by wszyscy zarabiali podobnie na takich samych stanowiskach pracy a tak mamy bogatych pracowników JSW i wyrobników pracujących dla JSW w firmach,nie mogą przejść do JSW bo ich nie chcą przyjąć więc robią za grosze ,,a związki , państwo,zarząd to widzą i akceptują, takie to mamy prawo i sprawiedliwość

do;Ryl Dziś o 12:0217.06.2019 13:12

JSW produkuje koksowniczy nie opałowy gdyby nie huty które kupują od spółki wegiel nie było by stali a za tym mostów(most to nie tylko beton) dróg itp. a jeszcze aut tez by nie było a ty bys wozem drabiniastym popylał a nie jak teraz wieswagenem na kredyt.

Ryl17.06.2019 12:02

Premie, dywidendy, JSW...

Świat się kręci jedynie wokół węgla, czy tylko ta nasza upadająca osada górniacza?

Dlaczego nikt nie napisze o zarobkach w Czechach, dokąd zmierzają codziennie do pracy tysiące jastrzębian?

żalek16.06.2019 19:25

Kedy płacom i czamu tak mało?

Mati16.06.2019 14:18

Precz z jsw

Wodzu15.06.2019 14:40

A dywidendy dla akcjonariuszy to gdzie

Pokaż wszystkie opinie (80)