Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 czerwca 2019

JSW wypłaci premię z zysku dla pracowników za 2018 r.

JSW wypłaci premię z zysku dla pracowników za 2018 r.
fot. JSW / Dawid Lach

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej skierował list  do załogi, w którym zapewnił, że zarząd spółki kieruje się jej jak najlepszym interesem. Padła też obietnica wypłacenia pracownikom premii z zysku za 2018 rok. Poniżej prezentujemy tekst listu w całości.

Jako Zarząd JSW pragniemy Państwa uspokoić i poinformować, że decyzje Rady Nadzorczej Spółki wynikają z ustawowych uprawnień organu i mają na celu jak najlepsze funkcjonowanie Firmy.

Jastrzębska Spółka Węglowa w dalszym ciągu będzie funkcjonować efektywnie i w oparciu o najwyższe standardy. Zarząd Spółki w składzie: Robert Małłek - p.o. Prezesa Zarządu JSW, Tomasz Śledź – Zastępca Prezesa JSW ds. Technicznych oraz Artur Wojtków - Zastępca Prezesa JSW ds. Pracy i Polityki Społecznej, nieprzerwanie pracuje nad jak najlepszym modelem działania Spółki oraz całej Grupy Kapitałowej. Naszym wspólnym zadaniem jest zapewnienie Spółce dalszego rozwoju i budowanie wartości dla akcjonariuszy oraz pracowników w jak najdłuższym terminie.

Zapewniamy, że przyszłość Jastrzębskiej Spółki Węglowej i jej pracowników jest dla nas celem nadrzędnym. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na Członków Zarządu X kadencji będziemy dbać o bezpieczeństwo i planować dalszy wzrost wartości naszej Firmy.

Zarząd będzie skupiać się na kwestiach kluczowych w zakresie podstawowej działalności, a każda ważna decyzja będzie dokładnie analizowana pod kątem potencjalnych korzyści dla Spółki i jej pracowników. Nie mamy wątpliwości, że wszystkim Wam zależy na dobru naszej Firmy - Wasze zaangażowanie i wsparcie dobrych dla JSW rozwiązań są dla nas niezwykle istotne.

Pragniemy również poinformować, że Spółka jest w dobrej kondycji finansowej - potwierdzamy również, że planowane jest wypłacenie Załodze premii z zysków za 2018 rok. To dzięki Waszemu wysiłkowi i ciężkiej pracy Jastrzębska Spółka Węglowa tak dobrze się rozwija. 

Wszystkim Pracownikom życzymy spokojnej i bezpiecznej pracy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy i czy w ogóle górnicy dostaną premię z zysku? Kiedy i czy w ogóle górnicy dostaną premię z zysku?

JSW nie wypłaci dywidendy za 2019 rok JSW nie wypłaci dywidendy za 2019 rok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (81)
JanuszeZBudryka27.06.2019 11:50

Cały dorobek świata polega na ruchaniu jeden drugiego drugi trzeciego i tak do setnego czyli prezesa albo rządu. Qwetry piszesz tak jak byś z kombajnu spadł. NIKOGO NIE INTERESUJE ROBOTNIK ... chcesz pracuj za 3000 nie to spadaj.
Tak jak nas pracowników jsw rucha zarząd tak my jsw ruchamy was czyli firmy ..ważne by więcej ruchać niż być ruchanym. I mieć się lepiej niż ten przed tobą.

Gość21.06.2019 15:46

Kiedy płacą premie?!

Qwerty17.06.2019 18:04

W firmach robią za grosze a później zyski miliardowe są,czemu ci ludzie nie pracują pod JSW wtedy by zarobili jak ci w JSW i nie było by premii a by wszyscy zarabiali podobnie na takich samych stanowiskach pracy a tak mamy bogatych pracowników JSW i wyrobników pracujących dla JSW w firmach,nie mogą przejść do JSW bo ich nie chcą przyjąć więc robią za grosze ,,a związki , państwo,zarząd to widzą i akceptują, takie to mamy prawo i sprawiedliwość

do;Ryl Dziś o 12:0217.06.2019 13:12

JSW produkuje koksowniczy nie opałowy gdyby nie huty które kupują od spółki wegiel nie było by stali a za tym mostów(most to nie tylko beton) dróg itp. a jeszcze aut tez by nie było a ty bys wozem drabiniastym popylał a nie jak teraz wieswagenem na kredyt.

Ryl17.06.2019 12:02

Premie, dywidendy, JSW...

Świat się kręci jedynie wokół węgla, czy tylko ta nasza upadająca osada górniacza?

Dlaczego nikt nie napisze o zarobkach w Czechach, dokąd zmierzają codziennie do pracy tysiące jastrzębian?

żalek16.06.2019 19:25

Kedy płacom i czamu tak mało?

Mati16.06.2019 14:18

Precz z jsw

Wodzu15.06.2019 14:40

A dywidendy dla akcjonariuszy to gdzie

do max15.06.2019 13:44

a co to w koksowni się wydobywa węgiel ?? za co niby mają naliczyć koksowni premię

Max15.06.2019 9:52

Ciekawe ile koksowni nalicza tej premii

Pokaż wszystkie opinie (81)