Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 czerwca 2019

Jest praca - na początek 3200 na rękę

Jest praca - na początek 3200 na rękę
fot. Straż Graniczna

Straż Graniczna w Bielsku-Białej prowadzi nabór do służby. Planuje się przyjąć 30 funkcjonariuszy. Na początek oferują 3200 zł netto. W środę można złożyć podanie o przyjęcie do pracy. 

Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. W 2019 roku planuje przyjąć jeszcze blisko 30 nowych funkcjonariuszy, którzy będą pełnić służbę w Opolu, Raciborzu, Bielsku - Białej, Katowicach-Pyrzowicach oraz Rudzie Śląskiej.

Straż Graniczna poszukuje osób komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, lubiących wyzwania, takich, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa. W zamian za oddaną służbę Straż Graniczna oferuje stałe warunki zatrudnienia, początkową pensję w wysokości 3200 zł netto, trzynastą pensję, dodatki mieszkaniowe, dopłatę do wypoczynku. Ponadto w Straży Granicznej funkcjonuje szeroki system motywacyjny, dzięki któremu funkcjonariusze wyróżniający się i wzorowo wykonujący swoje obowiązki otrzymują dodatkowe gratyfikacje, w tym również finansowe. Każdy obecnie podejmujący służbę funkcjonariusz będzie miał prawo przejść na emeryturę po 25 latach służby.

- Żeby zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej trzeba poddać się dwuetapowemu procesowi rekrutacyjnemu, który ma na celu wyłonić osoby, które będą w stanie sprostać odpowiedzialnej, trudnej, ale i bardzo interesującej służbie.I etap rekrutacji składa się z wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, badania psychologicznego i psychofizjologicznego, natomiast II etap to egzamin, w ramach którego kandydaci do służby rozwiązują testy z wiedzy ogólnej i języka obcego, przystępują do testu sprawności fizycznej i rozmowy kwalifikacyjnej oraz poddawani są badaniom lekarskim. Osoba, która chce przystąpić do rekrutacji musi posiadać: obywatelstwo wyłącznie polskie, nieposzlakowaną opinię, co najmniej średnie wykształcenie, zdolność psychiczną i fizyczną do służby, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystać z pełni praw publicznych, nie może być karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe – informuje Straż Graniczna.

Osoby zainteresowane służbą w tej formacji mogą zasięgnąć informacji pod numerami telefonów:  32/414-41-29, 32/414-42-74, 32/414-43-78

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zostań specjalistą od fałszerstw. Praca czeka Zostań specjalistą od fałszerstw. Praca czeka

Jest praca w Jastrzębiu, ale lepsze są zasiłki Jest praca w Jastrzębiu, ale lepsze są zasiłki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
Dziewica z dzielnicy Moszczenica27.06.2019 7:56

Codziennie wraz z koleżankami jeżdżę przewozem pracowniczym do Czech i z powrotem. I tak już drugi rok. W życiu nie skuszę się na to, co proponuja mi lokalni pracodawcy. Jaka przyszłość mnie tutaj czeka? Kasa w przysłowiowej Biedronce? Co nam, młodym, proponuje ta upadająca osada górnicza? Jedną rzecz: wielkie NIC!

Anna26.06.2019 14:02

@Gość Dziś o 13:29

Nikt tego tak wprost nie napisze. Po co? Żeby wylała się na niego zaraz fala hejtu zastrzębskich zawistników?

Przejrzyj fora dyskusyjne, zapisz się na ich portalach ogłoszeniowych. Cały proces rektutacyjny można przejść online, a jeżeli ci się poszczęści, to może nawet trafisz do firmy M.g.t.on. Zarobisz u nich tyle, co napisałeś.

Gość26.06.2019 13:29

Wypisujcie nazwy firm w Czechach, gdzie warto sie zaczepic.

Rodacy, nie badzcie takimi zawistnymi katolikami! Piszcie, powiadomcie innych, pochwalcie sie o tym medialnie!

Napiszcie tez, jakich firm albo posrednikow unikac. Czekam na wasze wpisy. Chce zarabiac minimum 8000 zl.

Ciekawy z Ostravy26.06.2019 7:07

Jeżeli ktoś jest zainteresowany dobrze płatną pracą na produkcji w klimatyzowanej hali, piszcie do mnie na priv.

Dorota25.06.2019 10:14

@Gość 24.06.2019 20:38 Dziś o 8:26

Znam to. Siedzę sobie w klimatyzowanym czeskim biurze nad produkcją i też nie muszę pracować. Ale kasa leci.

Senior assistant manager z pensją podstawową 17 200zł na rękę. A zaczynałam na produkcji. Fakt, studia mam.

Gość 24.06.2019 20:3825.06.2019 8:26

Ja tam nie musze pracować a z osłami nie mam zamiaru więcej dyskutować którzy wiedzą lepiej ode mnie mimo że ja osobiście dowiadywałem się u źródeł .

Ciekawy25.06.2019 6:02

@Ola Czy ostatnią literą w nazwie firmy, którą masz na myśli, to nie jest przypadkiem e? Tak tylko się zapytałem.

Pokaż wszystkie opinie (31)