Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
19 lipca 2019

"Chłopaki nie płaczą" - kino letnie na OWN

"Chłopaki nie płaczą" - kino letnie na OWN
fot. kb /jastrzebieonline

W piątek po godzinie 21:00 w plenerze może być chłodno, dlatego warto wziąć sweter na Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego. Już dzisiaj kino letnie zaprasza na kolejną odsłonę.

Tym razem zostanie wyświetlona znana, kultowa komedia pt. „Chłopaki nie płaczą”.  Wielbiciele tego filmu zapewne pamiętają wielki różowy sweter z ogromną gruszką w środku, noszony przez jednego z bohaterów filmu. Ta część garderoby może przydać się również widzom, którzy spędzą na OWN najbliższe dwie godziny poznając lub przypominając sobie życie półświatka przestępczego. Z pewnością, jak zawsze, publiczność dopisze i w ten sposób zostanie zapoczątkowany weekend.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy II  etap modernizacji OWN? Kiedy II etap modernizacji OWN?

Steruj temperaturą w pomieszczeniu z nowym regulatorem pokojowym ST-299 Steruj temperaturą w pomieszczeniu z nowym regulatorem pokojowym ST-299

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
gornik21.07.2019 6:30

Klasyk ????

Smolka20.07.2019 11:47

Można.

Zołza z zofiówki19.07.2019 17:52

Można wnieść pifko do tego kina

Słońce Peru mistrz bajeru 19.07.2019 17:16

Gość zabierz troszkę humoru i rozumku

Co do filmu i OWN19.07.2019 16:53

"Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, kurwa, nie miał ręki."

gość19.07.2019 10:40

A co proponujecie na zakończenie weekendu? Co zabrać - kołdrę poduszkę i co jeszcze?