OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
9 września 2019

Grupa specjalna namierzyła pirata drogowego

Grupa specjalna namierzyła pirata drogowego
fot. KMP Jastrzębie

Dla policjantów z jastrzębskiej  grupy „SPEED” bezpieczeństwo na drogach jest priorytetem. Mundurowi stanowczo reagują na wszelkie przejawy agresji drogowej i nie stosują taryfy ulgowej wobec kierowców łamiących przepisy. 

- W środę około godziny 12.45 na ulicy Pszczyńskiej mundurowi nieoznakowanym radiowozem zatrzymali do kontroli drogowej samochód Ford Mustang, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h. Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 pkt karnych. Kierowca także przez trzy miesiące nie będzie mógł korzystać z swoich uprawnień do kierowania pojazdami - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania

Policja namierzyła Czechów kradnących rowery Policja namierzyła Czechów kradnących rowery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Prawdomowny10.09.2019 7:30

@Gość: dzieci idące samodzielnie do szkoły powinny wiedziec i rozumiec, ze chodzi się po chodniku a samochody jeżdżą po drodze. Gdyby przy przejściach były montowane sygnalizacje świetlne problem rozwiązałby się sam ale do tego trzeba kogoś kto myśli a nie bierze wyplate za picie kawy i zarcie ciasteczek w przerwie od wrzucania zdjęć do sieci.

Do do: "do Polecam uwadze"09.09.2019 20:53

Znam taki przypadek że nie tylko może zgłosić próbę oszustwa a nawet kradzieży auta ale nawet próbę jego morderstwa.Ale ty cedzisz bez sensu i nie na temat. Podaj namiary na twojego dealera.

do: "do Polecam uwadze"09.09.2019 18:26

Znam taki przypadek. Jeśli ma się papiery na to auto, można go wykupić w dowolnej chwili za cenę 100 dni parkowania. Jeśli właściciel jest inny niż sprawca, to może wystąpić do sądu o wysokie odszkodowanie. Nie można wystąpić, jeśli auto zostało wypożyczone umową pisemną. Ale właściciel może Zgłosić próbę oszustwa a nawet kradzieży auta. Wszystkie działania związane dużym przekroczeniem szybkości są bardzo szybko i restrykcyjnie karane. Szczególnie w Belgii. To zapewnia spokój na drogach. Wybija z głowy łamanie prawa. O Belgii i Holandii mówi się nawet żartobliwie "państwo policyjne". Tam, takie wykroczenia jak w Polsce nie są możliwe. Ten co podpisał się "polecam uwadze" ma 100% racji. Chyba tam mieszkał.

Ruptawiok09.09.2019 15:49

Ciekawe gdzie byli Spidowcy przez cały tydzień jak na Bziu i Ruptawej szaleńcy szykowali się do sobotniego wyścigu?
A co do aut pod hala i motora z lewymi tablicami. To policja to olewa. Bo właścicielem motora i jednego z aut są synowie policjantów.

Telewizja Kabul09.09.2019 14:37

@Polecam uwadze-
Znajdź solidny mur, dobrze się rozpędź i
..........
Zutylizuj się sam, i przestań bredzić.
Światowiec się znalazł, a faktycznie w "D" byłeś
i "G" widziałeś.

do Polecam uwadze09.09.2019 12:07

Nie ściemniaj z tym samochodem przechowywanym na zamkniętym parkingu do czasu ukończenia kursu.Jeśli tego kursu nigdy nie ukończy to co , samochód zgnije na tym parkingu? Jaki niby by był cel przechowywania tego samochodu do, według ciebie, ''czasu ukończenia kursu? Wystarczy wskazana osoba z prawem jazdy i samochód można odebrać więc nie bujaj w obłokach.

Polecam uwadze09.09.2019 11:33

Bardzo słaba kara. Powinien zostać skierowany na ponowny kurs prawa jazdy, bo nie rozumie przepisów. A tam jak w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii. Kurs na który jest skierowany jest trudny do zdania. Egzaminy są podwójnie płatne i bardzo szczegółowe. Udaje się je zdać, za 3-cim razem, jeśli się jest zdolny. Do czasu ukończenia kursu, samochód którym jechał jest przechowywany na zamkniętym parkingu do czasu ukończenia kursu, ma koszt zatrzymanego kierowcy. Koszt 20 zł na dobę. A kurs trwa 3 miesiące, plus czas egzaminów.

Pokaż wszystkie opinie (17)